Violent Night 2 در حال حاضر در حال تولید است


تامی ویرکولا کارگردان فیلم Violent Night در مصاحبه جدید خود از ادامه این فیلم اکشن کریسمس خبر داد.

در آذرماه امسال فیلم شب خشونت آمیز روی پرده سینماها اکران شد و علیرغم دریافت نقدهای متوسط ​​توانست در گیشه عملکرد خوبی داشته باشد و این فیلم اکشن با مضمون کریسمس توانست 67 میلیون دلار در گیشه بفروشد. . در حال حاضر در آخرین اخبار سینما و تلویزیونبابا نوئل مجرمان بیشتری را شکار خواهد کرد. در مصاحبه با The Wrap، کارگردان شب خشونت آمیز تامی ویرکولا تایید کرد که فیلم Violent Night 2 در حال تولید است و فیلم در حال حاضر در مرحله بستن قرارداد با تیم سازنده است.

مقاله مرتبط:

ویرکولا که پیش از این فیلم Dead Snow و Hansel and Gretel: Witch Hunters را کارگردانی کرده بود، گفت: “ما در مورد فیلم صحبت می کنیم، قرارداد را بسته ایم و همه چیز را بررسی و مرتب می کنیم.” ما واقعاً زمان داریم تا فیلمنامه را رمزگشایی کنیم و داستان را از آن بیرون بیاوریم. ما ایده هایی داریم و باید ببینیم که می خواهیم فیلم را به کجا ببریم و چه می خواهیم و باید در مورد آن صحبت کنیم.»

دیوید هاربر در نقش بابانوئل خندان در شب خشونت آمیز

به عنوان مثال، ویرکولا گفت ایده هایی مانند قطب شمال، خانم کلاوس و الف هایی که در قسمت اول ذکر شد می توانند در شب خشونت آمیز استفاده شوند. ویرکولا اضافه کرد که از منظر داستانی، او فکر می کند که آنها ایده بسیار جالبی برای گسترش دنیای فیلم دارند، اما همچنان به دنبال حفظ لحن قسمت اول دنباله هستند. دیوید هاربر بازیگر Stranger Things و Black Widow در فیلم Violent Night نقش بابانوئل را بازی می کند.

هاربر قبلا از ایده ساخت دنباله ای برای A Nightmare on Go استقبال کرده بود و حتی گفته بود که دوست دارد شخصیت هایی مانند خانم بابا نوئل را در این فیلم داشته باشد و حتی شارلیز ترون را برای این نقش پیشنهاد کرد. این فیلم اکشن با بودجه ای در حدود 20 میلیون دلار ساخته شده است. همچنین با توجه به مصاحبه ویرکلا، می توان انتظار بازگشت پاتریک کیسی و جاش میلر برای نوشتن فیلمنامه Violent Night 2 را داشت.