Vinland Saga Manga Deluxe Edition تخفیف زیادی در آمازون دریافت می کند

نسخه‌های جدید و زیبای لوکس Vinland Saga با کمترین قیمت‌های خود در آمازون به فروش می‌رسند. جلد 1 مانگای تاریخی عالی که در ماه فوریه منتشر شد، به 33 دلار کاهش یافت. می‌توانید آن را با جلد ۲، که در آوریل منتشر شد، با قیمت ۴۳ دلار همراه کنید. این نسخه‌های سخت جلد Vinland Saga هر کدام بین 600 تا 700 صفحه هستند و قیمت‌های فهرست آن 55 دلار است. جلد سوم و چهارم در ماه های آینده منتشر خواهد شد و می توانید 10 درصد تخفیف برای پیش خرید خود دریافت کنید.


Vinland Saga Deluxe Editions

اگر می خواهید فرهنگ نوردیک را تجربه کنید، می توانید اطلاعات کسب کنید وسرگرمی از Vinland Saga، داستانی گیرا از انتقام پر از جزئیات معتبر. در حالی که ممکن است با اقتباس سریال های انیمه در Crunchyroll یا Netflix آشنا باشید، مواد منبع مانگا باعث خواندن عالی می شود.

هر جلد گالینگور لوکس که توسط ماکوتو یوکیمورا نوشته و مصور شده است شامل سه جلد مانگا است و چندین قسمت اضافی نیز دارد. این نسخه های لوکس با نسخه های مشابه مانگا، به ویژه Berserk که دارای 14 نسخه دلوکس زیبا است، مطابقت دارد. جذابیت بزرگ در اینجا ارائه است، زیرا هرج و مرج جنگ وایکینگ ها برای تسلط بر انگلستان را در کتاب هایی با جلد سخت که هر کدام 600 صفحه را در بر می گیرند گردآوری شده است. جای تعجب نیست که نسخه‌های لوکس بسیار بزرگ‌تر از مجموعه‌های معمولی جلد شومیز هستند، بنابراین می‌توانید کوچک‌ترین جزئیات هنر زیبای یوکیمورا را تحسین کنید، در حالی که روکش‌های چرم مصنوعی دارای رونگ‌های وایکینگ در طراحی خود هستند.

بخوانید  تام هیدلستون با خط آخر لوکی آمد
Vinland Saga Deluxe Edition، جلد 1
Vinland Saga Deluxe Edition، جلد 1

علاوه بر این، نسخه جدید شامل تمام محتوای نسخه اصلی، آثار هنری پاداش انحصاری، مصاحبه‌ها و محتوای جدید پشت صحنه است.

اینها هدایای عالی برای طرفداران مانگا و انیمه در زندگی شما هستند. این مجموعه ای شیک از هنر بسیار خشن و داستان سرایی درونی است که ریشه در اقتباس یوکیمورا از چندین داستان باستانی وایکینگ دارد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر