Vince McMahon راه اندازی WWE بازگشت به فروش شرکت – گزارش

در مورد اینکه چرا این اتفاق اکنون رخ می دهد، قراردادهای حقوق تلویزیون WWE با NBC Universal و Fox به زودی منقضی می شود، به این معنی که این شرکت به دنبال تضمین معاملات عمده برای برنامه های Raw، Smackdown و NXT خود خواهد بود. به گزارش WSJ، مک ماهون در نامه‌ای به هیئت مدیره گفت که قصدش بازگشت برای یک فرآیند بررسی استراتژیک برای ارزیابی اینکه آیا WWE هدف فروش خوبی است یا خیر. وی همچنین خاطرنشان کرد که “مگر اینکه از آغاز بررسی استراتژیک مستقیماً به عنوان رئیس اجرایی شرکت داشته باشد، از هیچ معامله یا فروش حقوق رسانه ای حمایت یا تایید نخواهد کرد.”

خبر تحقیق درباره رفتار مک ماهون اولین بار در سال گذشته در وال استریت ژورنال منتشر شد. گزارش شد که مک ماهون به کارمندی که با او رابطه نامشروع داشت، پول بی‌صدا پرداخت کرده است. سپس در ماه ژوئیه گزارش شد که او در واقع از سال 2006 12 میلیون دلار به زنان پرداخت کرده است.

همانطور که WSJ توضیح می دهد، مک ماهون به هیئت مدیره گفت که قصد دارد از قدرت رای خود برای انتخاب خود، ویلسون و باریوس به هیئت مدیره استفاده کند. پیش از این، هیئت مدیره تلاش های مک ماهون برای بازگشت را رد کرده بود. همچنین شایان ذکر است که سه بازگشت به این معنی است که سه مدیر فعلی باید کناره گیری کنند، اگرچه هیچ صحبتی در مورد اینکه چه کسی خواهد بود وجود ندارد.

سال گذشته، وینس مک ماهون از مسئولیت‌های اجرایی و خلاقانه‌اش در World Wrestling Entertainment کنار رفت و در بحبوحه تحقیقات در مورد سوء رفتار جنسی ادامه داشت. از آن زمان، دخترش استفانی مک ماهون، در کنار نیک خان، مدیرعامل شرکت شد، در حالی که دامادش پل «تریپل اچ» لوسک کنترل خلاقانه محصول شرکت را به دست گرفت. با این حال، این ممکن است تغییر کند، زیرا مک ماهون در حال برنامه ریزی برای بازگشت است.

بخوانید  سامانه ثبت نام تلفن ثابت اینترنتی راه اندازی شد

بر اساس گزارش جدید از روزنامه وال استریت، مک ماهون به دنبال بازگشت به هیئت مدیره شرکت و آوردن متحدانی با خود به هیئت مدیره در قالب روسای سابق و مدیران WWE میشل ویلسون و جورج باریوس است. به گفته WSJ، تصمیم به دنبال فروش این تجارت است. در حال حاضر مک ماهون با توجه به سهامی که دارد، اکثریت آرای شرکت را در اختیار دارد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.