Valve دک‌های Steam رایگان را در طول The Game Awards اهدا می‌کند

در مورد اینکه چه تعداد Steam Decks توزیع خواهد شد، باید دید. پخش سال گذشته The Game Awards به مدت سه ساعت و 12 دقیقه – بدون احتساب 30 دقیقه پیش نمایش – که برابر با 192 دقیقه است، اجرا شد. اگر نمایش 2022 طول مشابهی داشته باشد، a خواهد بود طرح از Steam Decks که Valve ارائه خواهد کرد. جف کیگلی، مجری جوایز بازی، رویداد امسال را “بزرگترین نمایش تا به حال” نامید، بنابراین به نظر می رسد که Valve تجهیزات Steam Deck زیادی را تا پایان پخش زنده ارسال خواهد کرد.

نمایش اصلی جوایز بازی در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت PT / ساعت 20:00 به وقت شرقی در 8 دسامبر آغاز می شود، رویداد امسال از بیش از 30 دسته جایزه در سراسر صنعت بازی تشکیل شده است. بین توسعه دهندگان، استودیوها و ناشران جوایز شایسته دریافت می شود. برای کار آنها در سال جاری، شما همچنین می توانید در مورد بازی های “40 تا 50” اطلاعیه بدهید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

به عنوان بخشی از یک همکاری رسمی با The Game Awards، Valve هر دقیقه یک Steam Deck را به یک بیننده خوش شانس در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا یا اتحادیه اروپا اهدا می کند. برای شانس برنده شدن در یکی از این سیستم های بازی کامپیوتری هیبریدی، فقط باید پیش ثبت نام کنید، خرید معتبر Steam بین 14 نوامبر 2021 تا 14 نوامبر 2022 داشته باشید، در وضعیت خوبی باشید و حساب کاربری محدودی نداشته باشید. اگر این شرایط را برآورده کنید و پخش زنده Game Awards را تماشا کنید، شانس برنده شدن یک مدل Steam Deck با ظرفیت 512 گیگابایت را خواهید داشت.

بخوانید  بازی های بیشتر ژانویه پلی استیشن پلاس فاش شد | اخبار GameSpot - به روز رسانی اخبار GS

نمایش هفته آینده The Game Awards قرار است یک رویداد بزرگ باشد و طبق معمول، در طیف گسترده ای از پلتفرم ها در دسترس خواهد بود. اگر برای تماشای آن از طریق مشتری رایانه شخصی Valve، Steam به انگیزه نیاز دارید، این شرکت قصد دارد به کاربران چند صد دلیل ارائه دهد که چرا آنها باید YouTube، Twitch و IMAX را برای پلتفرم خود حذف کنند.