UC Berkeley دوره ای ارائه می دهد که به شما کمک می کند در بازی های مبارزه ای خوب شویددانشگاه کالیفرنیا برکلی دوره‌ای را با تمرکز بر بازی‌های مبارزه‌ای برای ترم بهار 2024 ارائه می‌کند. این دوره نه تنها به مردم آموزش می‌دهد که چگونه بازیکنان بهتری شوند، بلکه تأثیر این ژانر بر جهان را نیز بررسی می‌کند.

با تشکر از a توضیحات دوره UC Berkeley، می دانیم که هدف این دوره “کمک به مبتدیان برای رسیدن به سطح متوسط ​​از بازی با کمک راهنمایی برای ارائه راحت ترین معرفی ممکن به دنیای بازی های مبارزه است.” از آنجایی که این دوره برای مبتدیان است، “برای افرادی با کمتر از 100 ساعت در این ژانر در نظر گرفته شده است.”

علاوه بر اینکه در بازی های مبارزه ای خوب می شود، تأثیر آن بر فرهنگ ژاپنی را نیز بررسی خواهد کرد. با توجه به توضیحات دوره، این دوره باید “دریچه ای برای درک فرهنگ مدرن ژاپنی” باشد.

متأسفانه، برای شرکت در کلاس باید دانشجوی پذیرفته شده در UC Berkeley باشید. این دوره سه شنبه و پنجشنبه هر هفته از ساعت 17 الی 18:30 به صورت حضوری برگزار می شود. ثبت نام دوره 24 ژانویه پایان می یابد. برای ثبت نام کلیک کنید اینجا.

برای اطلاعات بیشتر از GameSpot، داستان ما را بررسی کنید که توضیح می‌دهد چگونه مرگ‌ها در Mortal Kombat زمانی که وودی آن‌ها را انجام می‌دهد متفاوت است و ویدیوی ما که همه چیزهایی را که درباره Tekken 8 می‌دانیم را پوشش می‌دهد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  تولید سریال جدید آقای روبات به دلیل گرانی و اعتصاب نویسندگان اپل لغو شد