Twitch 500 کارمند خود را در آخرین دور از کاهش کارها اخراج کرد – گزارشطبق گزارش ها، توییچ به زودی 500 کارمند یا 35 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند.

مطابق با بلومبرگ، کاهش مشاغل ممکن است از روز چهارشنبه انجام شود. با این حال، توییچ هنوز اعلامیه رسمی نکرده است و از اظهار نظر در مورد بلومبرگ خودداری کرده است. این به دنبال استعفای مدیر عامل سابق امت شیر ​​در ماه مارس گذشته پس از 16 سال حضور در این شرکت صورت گرفت. معاون سابق Creators and Community Experience دن کلنسی به عنوان مدیرعامل جایگزین او شد.

در همان زمان، توییچ همچنین 400 کارمند خود را اخراج کرد. آمازون مالک توییچ است و این تنها جنبه شرکتی نیست که تحت تأثیر اخراج‌ها قرار گرفته است. آمازون در نوامبر 2023 180 کارمند خود را در تیم های Crown Channel و Game Growth خود اخراج کرد. ماه گذشته، Twitch اعلام کرد که این کار را انجام خواهد داد. تعطیلی در کره جنوبی در فوریه 2024، زمانی که کلنسی گفت که اجرای سرویس استریم در کشور ممنوع است.

متأسفانه، اخراج ها در سال جدید در صنعت بازی های ویدیویی بیداد می کنند، زیرا سال 2023 قبلاً سال بی رحمانه ای برای توسعه دهندگان بود. یونیتی همچنین در حال آماده شدن برای اخراج 25 درصد از نیروی کار خود در آینده نزدیک است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  Palworld این هفته در ایکس باکس از Fortnite در ایالات متحده پیشی گرفت