True Detective برای فصل پنجم تمدید شد

شبکه HBO از تمدید سریال True Detective برای فصل پنجم خبر داد و خالق فصل چهارم برای تولید آن بازگشته است.

با قسمت ششم و آخر True Detective: Night Country حداکثر در روز دوشنبه صبح همین هفته است اخبار سینما و تلویزیونسرنوشت سریال پلیسی واقعی رقم خورده است. شبکه HBO رسما از تمدید سریال True Detective برای فصل پنجم خبر داد. عیسی لوپزخالق فصل 4 True Detective به عنوان مجری، نویسنده، کارگردان و تهیه کننده اجرایی برای فصل 5 کارآگاه واقعی بازخواهد گشت.

لوپز همچنین قراردادی چند جانبه با HBO امضا کرد و از شبکه به خاطر اجازه به او برای اجرای ایده‌اش برای سریال True Detective: Night Country تشکر کرد و HBO از لوپز به عنوان یک فیلمساز برجسته و با استعداد نام برد. فصل 4 True Detective به طور متوسط ​​12.7 میلیون بیننده در سراسر پلتفرم داشت و پایان آن در شب پخش 3.2 میلیون بیننده جذب کرد.

دانورز و ناوارو اسناد سری True Detective Night Country را بررسی می کنند

وقایع فصل چهارم سریال True Detective در شهر انیس آلاسکا رخ می دهد که 6 مرد بدون هیچ ردی در ایستگاه تحقیقاتی تسالال در قطب شمال ناپدید می شوند. برای حل این پرونده، کارآگاهان لیز دانورز و اوانجلین ناوارو باید با تاریکی مقابله کنند و اسرار مدفون در زیر یخ های ابدی را پیدا و کشف کنند. با این حال، هیچ اطلاعاتی در مورد لیست بازیگران یا داستان فصل 5 True Detective وجود ندارد.

جودی فاستر، کالی ریس، جان هاوکس، کریستوفر اکلستون، فیونا شاو، آنا لمب، ایزابلا استار لبلانک، فین بنت، آکا نیویانا و جوئل دی مونتگراند از جمله بازیگرانی هستند که در سریال True Detective: Night Country نقش آفرینی کرده اند. . . .

بخوانید  جوخه انتحار ایستر اگ کنسلی را به دلیل طرح موضوع بحث برانگیز کنسل می کند