Tron 3 عنوان رسمی، تصویر و تاریخ انتشار 2025 را دریافت می کند

دیزنی اولین نگاه به سومین فیلم Tron را با عنوان رسمی Tron: Ares منتشر کرد. استودیو فاش کرد که تولید این فیلم در ژانویه در ونکوور آغاز شد و برای اکران در سال 2025 برنامه ریزی شده است. این فیلم دنباله ای بر فیلم کلاسیک 1982 و فیلم کالت Tron: Legacy در سال 2010 خواهد بود.

یواخیم رونینگ کارگردان در بیانیه‌ای گفت: «من هیجان‌زده هستم که بخشی از فرنچایز Tron هستم و این فیلم جدید را برای طرفداران در سراسر جهان ارائه می‌کنم. “Tron: Ares بر اساس میراثی از طراحی، فناوری و داستان سرایی پیشرفته ساخته شده است. اکنون بیش از هر زمان دیگری، به نظر می رسد زمان مناسبی برای بازگشت به Grid باشد.”

رونینگ پیش از این فیلم‌های شاخصی را برای دیزنی با دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی‌گویند و بدجنس: معشوقه شیطان کارگردانی کرده است.

شرحی ارائه نشده است

Tron: Ares یک برنامه بسیار پیچیده به نام Ares را دنبال می کند که از دنیای دیجیتال به دنیای واقعی برای یک ماموریت خطرناک فرستاده می شود. این اولین باری است که انسان ها با موجودات هوش مصنوعی خارج از شبکه ارتباط برقرار می کنند. تصویر شخصی است با کت و شلوار چهارخانه قرمز، رنگی که مطمئناً او را در آن ندیده ایم. آبی، سبز، سفید، نارنجی و زرد در فیلم‌های قبلی حضور داشتند.

در این فیلم جارد لتو (که تهیه کننده نیز هست)، گرتا لی، ایوان پیترز، حسن مینهاج، جودی ترنر اسمیت، آرتورو کاسترو، کامرون موناگان و جیلیان اندرسون به ایفای نقش پرداخته اند.

بخوانید  این مجموعه تلویزیونی پیش درآمد به دری خوش آمدید، ستاره اوپنهایمر را اضافه می‌کند، چیزهایی برای دور انداختن