Trial of Osiris Rewards این هفته در Destiny 2 (31 مارس – 4 آوریل)

برای این فصل آزمایشی، Bungie تصمیم گرفته است گره Freelance را حذف کند و Matchmaking Fireteam را فعال کند. این به این معنی است که حتی اگر هیچ دوستی نداشته باشید که برای سرگرمی های PvP بسیار رقابتی آخر هفته به شما ملحق شود، همچنان در کنار دو بازیکن دیگر قرار می گیرید که برای به دست آوردن برخی از بهترین تجهیزات بازی با یکدیگر رقابت می کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

استخر لوت فصل 20 شامل The Immortal است، یک مسلسل دستی افسانه‌ای 750 دور در دقیقه کاملاً جدید که بانجی می‌گوید می‌تواند با امتیازاتی مانند Rangefinder و Killing Wind بچرخد. بازیکنان همچنین می توانند به طور بالقوه Astral Horizon را انتخاب کنند، یک تفنگ ساچمه ای تهاجمی برای اسلات Kinetic شما، و یکی از این تفنگ ها که این شانس را دارد که با امتیازات Slideshot، Surplus، Opening Shot، Shot Swap و Elemental Capacitor بچرخد.

آزمایش‌ها از بازنشانی روزانه جمعه در ساعت 10:00 به وقت PT / 1:00 بعد از ظهر به وقت شرقی تا بازنشانی هفتگی در همان زمان در سه‌شنبه بعد به صورت زنده اجرا می‌شوند. حتماً از Saint-14 در برج دیدن کنید تا یک کارت Trials را انتخاب کنید، که پاداش‌های خاصی را به شما دیکته می‌کند (مثلاً اگر در نقاط عطف خاصی پاداش دریافت می‌کنید یا اگر ضرری بخشیده می‌شود). هدف نهایی شما در Trials of Osiris این است که شما و دو بازیکن دیگر در تیم خود یک “پاک بازی” را تکمیل کنید، که در آن هفت مسابقه را بدون باخت برنده می شوید.

بخوانید  Xbox Game Pass Valheim را در 14 مارس اضافه می کند

نقشه: تایید می شود

  • رتبه 4: ارتقاء ماژول x 2
  • رتبه 7: Enhancement Prism x 3
  • رتبه 10 شهرت: جاودانه (اسلحه دستی رشته ای)
  • رتبه 13: ارتقاء ماژول x 2
  • رتبه شهرت 16: TBC

پس از یک هفته وقفه برای Iron Banner، بازی Destiny 2 Trials of Osiris دوباره وارد عمل شد. طبق معمول، می توانید انتظار یک آخر هفته اکشن شدید را در این سمت PvP داشته باشید، زیرا تیم ها برای شهرت، افتخار و برخی از بهترین لوت های بازی از طریق این حالت چند نفره با هم رقابت می کنند. قبل از اینکه وارد شوید، مطمئن شوید که Xur کجاست و آیا فروشنده اسلحه چیزی دارد که بتواند تعادل را به نفع شما تغییر دهد. در اینجا نگاهی داریم به جایی که در آخر این هفته Trials of Osiris را بازی خواهید کرد و چه سلاح هایی را می توانید بدست آورید.

بدون عیب بروید و یک سفر به فانوس دریایی کسب خواهید کرد و جوایز ویژه از جمله سلاح های Adept دریافت خواهید کرد. این‌ها پاداش‌های آماری اضافی دارند، که آن‌ها را به یکی از جذاب‌ترین آیتم‌هایی تبدیل می‌کند که می‌توانید در دستان خود داشته باشید. شما Trials Passage – نقشه‌ای که از Saint-14 خریداری می‌کنید و به شما امکان دسترسی به حالت و ردیابی پیروزی‌های شما را می‌دهد. نه باخت های خود را دنبال کنید، تا بتوانید به بازی ادامه دهید و حتی اگر یک مسابقه بی عیب و نقص را باختید، به بازی ادامه دهید.

سیستم پاداش آزمایشی نیز تغییر کرده است و مانند سایر فروشندگان برج کار می کند. انگرام هایی که به دست می آورید تا زمانی که آنها را بازدید و رمزگشایی نکنید، در Saint-14 باقی می مانند، و اکنون گزینه ای برای تمرکز سلاح ها و مجموعه های زرهی وجود دارد که دیگر برای تعداد معینی از انگرام ها و منابع در حال چرخش نیستند. اگر Trials engrams از فصل های قبل دارید، برای رمزگشایی آنها باید به Master Rahool مراجعه کنید.

بخوانید  نگاهی به بازی Signalis - زومجی
Bungie همچنین Trials را در سال گذشته تنظیم کرد تا جوایز را بتوان بر اساس تعداد راندهای برنده شده به جای مسابقات به دست آورد، و سیستم اعتباری مشابه Crucible و Gambit اضافه کرد که کسب جوایز را آسان‌تر کرد. بخشی از غارت منحصر به فرد از Trials of اوزیریس.

سلاح‌های آزمایشی ویژگی اصلی Alacrity را دارند که به شما کمک می‌کند، سرعت بارگذاری مجدد، پایداری و برد این سلاح‌ها را زمانی که آخرین عضو زنده یک تیم آتش هستید یا به صورت انفرادی می‌دوید، افزایش دهید. شما همچنین می توانید به ویژگی Crucible Origin، One Quiet Moment ارتقا دهید، که به طور چشمگیری سرعت بارگیری مجدد سلاح شما را هنگام بارگیری مجدد در خارج از جنگ بهبود می بخشد.