TMNT: مجموعه Cowabunga بیش از یک میلیون نسخه فروخته است

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس است. Xbox Series S در دسترس است. این مجموعه شامل 13 بازی کلاسیک کونامی از جمله بازی آرکید Teenage Mutant Ninja Turtles و بازی Game Boy Teenage Mutant Ninja Turtles 3: Radical Rescue می باشد.

کونامی اعلام کرده است که Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection بیش از یک میلیون نسخه فروخته است.

علاوه بر این، بازیکنان تا کنون بیش از 350 میلیون فوت نینجا را پاک کرده اند و نقشه های شردر را 2 میلیون بار خنثی کرده اند، که در واقع برابر با تعداد دفعاتی است که آنها بازی را به پایان رسانده اند.لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان بیش از 2 میلیون بار خود یا دوستانشان را نجات داده اند.

نظر شما درباره آخرین اخبار بازی چیست؟ آنها را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

توسعه دهندگان اخیراً چند نفره آنلاین را برای Teenage Mutant Ninja Turtles 4: Turtles in Time از این مجموعه در دسترس قرار داده اند و قصد دارند با به روز رسانی های بعدی، بازی چند نفره آنلاین را به Teenage Mutant Ninja Turtles 3: The Manhattan Project (NES) اضافه کنند. .

آخرین باری که شنیدم، کونامی اعلام کرد که Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection بیش از یک میلیون نسخه فروخته است. در ادامه، این شرکت آمارهای جالبی را ارائه کرد که نشان می‌دهد بازیکنان تاکنون در این مجموعه TMNT چه کرده‌اند. با توجه به انتشار این مجموعه در آگوست گذشته، لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان تا به امروز بیش از 6 میلیون پیتزا خورده اند.

بخوانید  تمام موجودی RTX 4090 را در دو هفته بفروشید