Thunderbolts مارول تولید را در طول اعتصاب نویسندگان به حالت تعلیق در می آوردبه گزارش ددلاین، تولید فیلم بعدی مارول تاندربولتز با ادامه اعتصاب نویسندگان متوقف شده است. فیلمبرداری در ابتدا قرار بود سه هفته دیگر در آتلانتا آغاز شود، اما اکنون تا پایان اعتصاب به تعویق خواهد افتاد.

Thunderbolts بر اساس مجموعه کتاب های مصور به همین نام، تعدادی از ضدقهرمانان نمادین مارول را می بیند که با هم ترکیب می شوند – اساساً پاسخ مارول به جوخه انتحاری دی سی. بازیگرانی که نقش های قبلی MCU را برای Thunderbolts ایفا کرده اند عبارتند از: فلورانس پوگ در نقش یلنا بلووا، سباستین استن در نقش سرباز زمستانی، دیوید هاربر در نقش نگهبان قرمز، جولیا لوئیس-دریفوس در نقش والنتینا آلگرا دی فونتین، وایات راسل در نقش مامور ایالات متحده، هانا جان کامن در نقش روح و اولگا. Kurylenko در نقش Taskmaster، در حالی که Steven Yeun و Ayo Edebiri در نقش‌های نامشخصی به بازیگران خواهند پیوست.

Thunderbolts به همراه Blade بخشی از فاز پنج MCU است که برنامه فیلمبرداری آن نیز اخیراً به دلیل اعتصاب به تعویق افتاد. Thunderbolts در حال حاضر برای اکران در 26 ژوئیه 2024 برنامه ریزی شده است، در حالی که Blade آن را طبق برنامه با تاریخ اکران 6 سپتامبر 2024 دنبال می کند. مارول همچنین مجبور شد مجموعه تلویزیونی مرد شگفت انگیز را متوقف کند، زیرا اعتصاب باعث توقف تولید در لس آنجلس شد. .

دیگر تولیداتی که تحت تأثیر این اعتصاب قرار گرفتند عبارتند از فصل پنجم Stranger Things، در حالی که The Rings of Power و House Of The Dragon هر دو تصمیم گرفتند که فیلمبرداری فصل دوم خود را بدون نویسندگان در صحنه فیلمبرداری ادامه دهند.

بخوانید  تغییرات کلاسیک Wrath of the Lich King بهترین الحاقیه World Of Warcraft را حتی بهتر کرده است

انجمن نویسندگان آمریکا اعتصاب را در 2 می آغاز کرد و خواستار پخش بهتر باقیمانده‌ها، حداقل الزامات کارکنان تلویزیون و مقررات استفاده از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.