THQ Nordic یک برنامه ویژه برای Gamescom دارد

THQ Nordic اعلام کرده است که پنج بازی از جمله دو عنوان معرفی نشده را به Gamescom خواهد آورد.

اکنون، پس از Summer Gamefest، Xbox Showcase، Ubisoft Forward و State of Play، همه نگاه ها به Gamescom است که در آگوست 2024 منتشر می شود. اگرچه هنوز چند ماه دیگر Gamescom باقی مانده است، اما در میان جدیدترین اخبار بازی، ما از جزئیات جدید مطلع شدیم. برای این رویداد برای طرفداران در دسترس قرار گرفته است.

THQ Nordic اخیرا برنامه های خود را برای Gamescom فاش کرده است. THQ Nordic تایید کرده است که پنج بازی از جمله دو عنوان اعلام نشده را در این رویداد به نمایش خواهد گذاشت. نام یکی از این آثار ارسال نشده از یک کلمه 6 حرفی تشکیل شده است. در حالی که نام دیگر از پنج کلمه با 23 حرف تشکیل شده است. طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که Disney Epic Mickey: Rebrushed، Titan Quest 2 و Gothic Remake در این رویداد به نمایش گذاشته شوند.

هر پنج بازی در غرفه THQ Nordic در رویداد Gamescom در دسترس خواهند بود. THQ Nordic Digital Expo نیز در 12 آگوست 1403 (2 اوت 2024) برگزار می شود تا دو بازی معرفی نشده از THQ را معرفی کند. در همین حال، رویداد Gamescom نیز قرار است از 31 آگوست تا 4 سپتامبر (21 تا 25 مرداد) برگزار شود.

چندی پیش نینتندو اعلام کرد که در Gamescom شرکت نخواهد کرد اما یوبی سافت این رویداد را از دست نخواهد داد. همچنین شایعاتی مبنی بر نمایش برخی از بازی های ایکس باکس اول شخص در رویداد Gamescom وجود دارد.

بخوانید  Diablo 4 - How to Get All Evil Hearts فصل 1

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر