THQ Nordic می گوید که شایعات مربوط به بازسازی Shrek 2 “بدیهی است که دروغ است”

بازدیدها همچنان ادامه دارند، زیرا THQ Nordic شایعات مربوط به بازسازی یک بازی ویدیویی کلاسیک شرک را کم اهمیت جلوه داده است. این پوستر که در ابتدا در سایت Reddit's Gaming Leaks and Rumors منتشر شد، ادعا می‌کرد که به لطف داشتن دوستی در THQ Nordic، اطلاعات گسترده‌ای در مورد بازسازی Shrek 2 دارد (در ابتدا در GameCube، PS2 و Xbox در سال 2004 منتشر شد). اداره روابط عمومی.

در این پیام بدون منبع آمده بود: “اگر به یاد داشته باشید سال گذشته، رئیس Illumination اعلام کرد که استودیوی خواهر دریم ورکز در حال راه اندازی مجدد Shrek است و او درگیر است. در همان زمان، THQ Nordic مذاکراتی را با یونیورسال برای به دست آوردن حقوق بیشتر مالکیت معنوی خود آغاز کرد.” . این کمی قبل از بحران فعلی بود که در گروه Embracer شاهد آن هستیم، و این شرکت همچنان علاقه مند به بازگرداندن چندین فرنچایز بازی های کودکان دارای مجوز مانند SpongeBob SquarePants بود.

این پست اضافه می‌کند که Shrek 2 در Unity بازسازی می‌شود و بر روی رایانه‌های شخصی، کنسول‌های فعلی و جانشین سوییچ منتشر می‌شود و توسعه توسط استودیوی Epic Mickey: Rebrushed Purple Lamp انجام می‌شود. در پاسخ، THQ Nordic گفت: «این شایعه آشکارا نادرست است. همه می دانند که هیچ کس در بخش روابط عمومی ما هیچ دوستی ندارد این پیام را با الف دنبال کرد «امیدواریم این توییت را نبینند» که مدیر روابط عمومی آنها انجام داد دیدن.

در مورد شرک، غول سبز چند سالی است که روی صفحه نمایش بزرگ دیده نشده است. کریس ملداندری، رئیس استودیوی انیمیشن Illumination گفت که شرک 5 به طور بالقوه می تواند در آینده ساخته شود و او امیدوار است روزی دوباره بازیگران اصلی مایک مایرز (شرک)، ادی مورفی (خر) و کامرون دیاز را جمع کند. (فیونا) برای یک ماجراجویی جدید. یا اگر ترجیح می دهید دوباره به سبک این فیلم ها را ببینید، همیشه می توانید خانه مرداب شرک را در AirBnB اجاره کنید.

بخوانید  ۱۱ بازی کلاسیک رایانه شخصی را فقط با ۴ دلار دریافت کنید