The Witcher 3 بازگشته است و بهتر از همیشه برای PS5 و Xbox Series X


The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition در 14 دسامبر به عنوان یک آپدیت رایگان منتشر شد و ما مجبور شدیم آن را برای چند ساعت بازی کنیم. ارتقاء پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری X|S به RPG جهان باز محبوب CD Projekt Red دارای چندین پیشرفت بصری، یک حالت عکس و یک تلاش جدید است.

این جست‌وجوی جدید قابل‌توجه‌ترین گنجایش است، و در حالی که قصد ندارید به این زودی‌ها بازی The Witcher 3 را به‌طور کامل پخش کنید، من به‌شدت توصیه می‌کنم فقط برای این کار دوباره از The Northern Realms بازدید کنید. خوشبختانه، تمام ذخیره های شما حفظ می شود و این باعث ایجاد متقاطع پس انداز می شود. خود کوئست شخصیت های جدید، زره هنری کاویل از نمایش نتفلیکس، هیولایی جدید برای مبارزه و مکان جدید را معرفی می کند. برای حفظ غافلگیری چیز زیادی نمی گویم، اما به خوبی با متن The Witcher 3 مطابقت دارد و در قسمتی گسترش می یابد که در نسخه اصلی کمتر از آن استفاده شده بود. دست‌کم، شنیدن دوباره نقش «گرگ سفید» داگ کاکل، لذت بخش است، حتی اگر این تلاش کوتاه باشد.

در حال پخش: ارتقاء نسل بعدی The Witcher 3 شگفت انگیز به نظر می رسد

گوشت نسخه کامل بهبود بصری و عملکرد است. در PS5 و Xbox Series X یک تغییر عملکرد وجود دارد. یکی از جلوه های بصری با ردیابی پرتوهای ظریف اضافه شده است، در حالی که دیگری به نفع عملکرد است. در طول مدتی که در بازی بودم، حالت عملکرد را ترجیح می دادم. تصاویری با ردیابی پرتو، گرما و جزئیات بیشتری را به محیط های داخلی اضافه می کنند، اما ارزش آن را نداشت که نرخ فریم بالای موجود در حالت عملکرد را قربانی کنیم.

صرف نظر از تنظیمات گرافیکی که انتخاب می کنید، بازی به طور قابل توجهی بهتر از نسخه های اصلی است. وقتی شروع به بازی با حالت عکس جدید کردم، این بسیار واضح شد. حتی در مقایسه با Cyberpunk 2077، به اندازه سایر حالت‌های عکس قوی نیست، اما فکر نمی‌کنم لازم باشد. به‌جای ژست‌های مسخره و حالات چهره، ستاره واقعی حالت عکس بدون ابهام تمام نماهای خیره‌کننده خواهد بود. در بخش قابل‌توجهی از نسخه‌ی نمایشی‌ام، فقط برای استفاده از فرصت‌های عالی عکس به دنیا سفر کردم.

CD Projekt Red همچنین برخی از مدهای محبوب ساخته شده توسط طرفداران را برای تکمیل جلوه های بصری ترکیب کرده است. این موارد عبارتند از World Map Fixes توسط Terg500، Nitpickers Patch توسط chuckcash، The Witcher 3 HD Reworked Project توسط HalkHogan، FCR3 – Immersion و Gameplay Tweaks توسط Andrzej Kwiatkowski (توسعه دهنده اکنون CD Projekt Red) و HDMR – HD Monsters Reworked Mod توسط De. به ویژه مد Nitpickers گنجاندن خوبی است زیرا برخی از ناهماهنگی‌های گرافیکی کوچکی را برطرف می‌کند که افراد بداخلاق مانند من ممکن است متوجه شوند، مانند بریدن شمشیر گرالت در کناره‌های قایق‌ها.

این آپدیت تغییراتی در گیم پلی نیز به همراه دارد. مورد علاقه من زوایای دوربین جدید است. CD Projekt Red یک زاویه دوربین جایگزین بسیار نزدیکتر به Geralt برای کاوش، مبارزه و سواری اضافه کرد. شما می توانید زوایای مختلف را با هم ترکیب و مطابقت دهید، و دوربین به طور خودکار در هنگام انتقال بین این سه فعالیت تنظیم می شود. وقتی به ناچار دوباره The Witcher 3 را بازی کردم، قصد دارم از این زوایای جدید به طور انحصاری استفاده کنم. در طول مبارزه احساس می‌کردم که به عمل بسیار نزدیک‌تر بودم، و در حین کاوش احساس می‌کردم که می‌توانم تمام جزئیات کوچک را کاملا درک کنم. زوایای دوربین جدید ممکن است در همه سناریوها به دلیل محدودیت میدان دید شما کارایی نداشته باشند، اما بسیار سینمایی تر به نظر می رسند.

شرحی ارائه نشده است

گالری

تغییر عمده دیگر در گیم پلی، گسترش سریع علائم است. به جای تغییر علائم یا طلسم ها، با منوی شعاعی می توانید R2 یا ماشه سمت راست را نگه دارید و دکمه چهره را که مربوط به یک علامت خاص است فشار دهید. هدف این است که بدون نیاز به کاهش سرعت مبارزه، به همه علائم گرالت دسترسی آسان داشته باشید. این یک ویژگی مفید به نظر می رسد، اما پس از چندین بار خواندن The Witcher 3، درک آن برایم سخت بود. ممکن است وقتی زمان بیشتری را با The Complete Edition سپری کنم، احساسات من تغییر کند، اما منوی شعاعی در طول نسخه نمایشی من راحت تر بود.

در حالی که هیچ یک از این ترفندها و اضافات اساساً The Witcher 3 را تغییر نمی‌دهند، یکی از بهترین بازی‌های دهه گذشته را حتی بهتر می‌کنند. اگر هرگز The Witcher 3 را بازی نکرده اید، نسخه کامل فرصت مناسبی برای شروع است. اگر قبلا The Witcher 3 را بازی کرده‌اید، هنوز هم شما را تشویق می‌کنم که این به‌روزرسانی را در اواخر این ماه بررسی کنید. تلاش جدید ارزش وقت شما را دارد و حالت عکس جدید بازدید مجدد از برخی از مکان های نمادین The Witcher 3 را سرگرم کننده می کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.