The Walking Dead: Last Mile با آماری از زندگی، مردن و موارد دیگر به پایان می رسد.


فصل اول سریال The Walking Dead: Last Mile به پایان رسید. نباید با The Walking Dead در AMC – که همچنین به تازگی پس از 11 فصل پخش خود را در شب گذشته به پایان رساند – اشتباه شود – Last Mile یک سریال تعاملی ترکیبی و فقط برای فیس بوک است. پس از یک دوره چهار ماهه شامل سه پرده، چندین مرگ شخصیت اصلی و میلیون ها بازدید، فصل افتتاحیه (اما نه نهایی) سریال به پایان می رسد.

برای چنین تجربه اجتماعی عظیم، فتنه واقعاً در جزئیات نهفته است، آمارهای اغلب عظیم و/یا در حال تغییر جهان که در نهایت جامعه بازی ایجاد کرد. این شامل تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی در سریال زندگی کند یا بمیرد، رفتارهای شخصیت های خاص و حتی توانایی درج آواتارهای خود بازیکنان در صحنه های خاص است. تیم‌های پشت سر این سری، Skybound، Genvid Technologies و Pipework Studios، امروز یک اینفوگرافیک اختصاصی را با GameSpot به اشتراک گذاشتند که به اعداد و نتایج خام سری شبیه‌سازی آخرالزمان زامبی‌ها می‌پردازد.

در زیر آماری وجود دارد که نشان می‌دهد بازیکنان در کجا زمان و نقاط تأثیرگذاری خود را سرمایه‌گذاری کرده‌اند، زندگی‌هایی را که نجات داده‌اند – یا به پایان رسانده‌اند – به طور مستقیم و غیرمستقیم در نتیجه اقدامات خود و موارد دیگر. این The Walking Dead است، بنابراین طبیعتاً خداحافظی های زیادی گفته شده و چند نفر شرور ظاهر شده اند. خودتان در زیر ببینید.

The Walking Dead: Last Mile یک MILE یا رویداد زنده تعاملی عظیم است. اگر از بازی کردن این بازی لذت بردید یا حتی آن را از دست دادید، ممکن است دوست داشته باشید که بدانید یک سری عالی دیگر در حال رفتن به یک MILE است. Silent Hill: Ascension که اخیراً در یک نمایشگاه پلی استیشن اعلام شد، از فناوری ابری زیرین مشابهی استفاده خواهد کرد تا به بازیکنان اجازه دهد تا بر داستان جدیدی که در دنیای Silent Hill از سال 2023 اتفاق می‌افتد تأثیر بگذارند.

شرحی ارائه نشده است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.