The Thing Remaster ظاهرا توسط استودیو Nightdive ساخته شده است

یک مورد ممکن است در طی IGN Live فردا، 7 ژوئن اعلام شود. در واقع، این می تواند یک ریمستر از The Thing باشد، یک بازی اکشن ماجراجویی در سال 2002 که بر اساس فیلم کلاسیک جان کارپنتر در سال 1982 ساخته شده است.

استودیو Nightdive، توسعه‌دهنده ریمستر بازی‌های مختلف از فرنچایزهایی مانند Turok تا Star Wars، در X (که قبلاً توییتر نامیده می‌شد) اعلام کرد که بازی بعدی خود را جمعه آینده در نمایشگاه IGN معرفی خواهد کرد. به نظر می‌رسد تصویر روی پست رسانه‌های اجتماعی با پس‌زمینه جعبه The Thing مربوط به اوایل دهه ۲۰۰۰ یکسان است، اما رنگی متفاوت از رنگ آبی اصلی دارد.

The Thing بازگویی فیلم 1982 با بازی کرت راسل نیست، بلکه بعد از فیلم اتفاق می افتد. بررسی GameSpot از The Thing در آن زمان مثبت بود، اما اشاره کرد که «می‌توانست عالی باشد» و به‌طور خاص «یک طرح کنترل بداخلاق» را محکوم کرد. اگر Nightdive واقعاً عنوان را بازسازی کند، جالب است که ببینیم آیا این جنبه مورد توجه قرار می گیرد یا خیر.

آخرین پروژه بازسازی Nightdive، نسخه قطعی PO’ed در ماه گذشته بود. بازی 1995 دارای گرافیک به روز شده و حالت سختی هاردکور جدید است. سازنده همچنین در اوایل سال جاری نسخه بازسازی شده Star Wars Dark Forces را منتشر کرد که اولین FPS در تاریخ این فرنچایز بود.

در حال حاضر، مجموعه ای از بازی های Nightdive بخشی از بسته FPS یکپارچهسازی با سیستمعامل Humble، از جمله سه گانه Turok و Doom 64 هستند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  US Lawmaker Says WB Is Being "Predatory" By Canceling A Completed Movie