The Nun 2 اولین جزئیات بازگشت والاک را فاش می کنداولین فیلم از The Nun 2 این هفته در CinemaCon به نمایش درآمد و در حالی که این تیزر برای عموم منتشر نشده است، شرکت کنندگان کلاهبرداری اولین فیلم را توصیف کردند. در این فیلم، تایسا فارمیگا در نقش خواهر آیرین بازمی‌گردد تا با بانی آرون در نقش راهبه، که به نام دیو والاک نیز شناخته می‌شود، بازی کند. Euphoria’s Storm Reid نیز برای اولین بار در دنیای Conjuring به بازیگران می پیوندد.

با توجه به توضیحات تریلر از فیلم اسلش، با گروهی از دختران شروع می شود که در یک کلیسای وحشتناک متروکه بازی به نام “Defy The Devil” را انجام می دهند. این فیلم مجسمه ای را نشان می دهد که زیر یک ملحفه به آرامی سر خود را حرکت می دهد که در ابتدا مورد توجه دخترها قرار نمی گیرد. آنها به عنوان بخشی از بازی خود، یکدیگر را به چالش می کشند تا به شکل یک بز هیولا در شیشه های رنگی کلیسا به دنبال شیطان بگردند. معلوم شد که تصویر بزی در پنجره است و وقتی راهبه پشت یکی از دخترها ظاهر می شود، چشمانش قرمز می شود. او سعی می‌کند بدود اما در کلیسا گیر می‌افتد که مجسمه دوباره شروع به حرکت می‌کند، ملحفه به آرامی با صدای جیغ دختر می‌افتد.

تریلر پس از آن باز سرد ما را به خواهر آیرین برمی گرداند. کشیشی برای مقابله با راهبه اهریمنی والاک، که برای ایجاد ویرانی به جهان بازگشته است، از او کمک می خواهد. پس از مونتاژی از آنچه به عنوان “تصاویر ترسناک مذهبی” توصیف می شود، تریلر با صحنه ای کوتاه از دو دختر در حال کاوش در یک فضای خزیدن به پایان می رسد، جایی که با یک زن عجیب و غریب با پشت برگردان روبرو می شوند. زن در آخرین زنگ خطر یکی از چهره های دختر را می گیرد.

بخوانید  CoD: Modern Warfare 2 - How to Beat Raid Episode 2

ستاره‌های تایسا فارمیگا و استورم رید نیز پس از نمایش فیلم، تجربه خود را در کارگردانی فیلم باز کردند. آنها فاش کردند که فیلم در یک کلیسای متروکه واقعی در فرانسه فیلمبرداری شده است و فارمیگا می گوید که از موقعیت مکانی ترسیده و برای قدم زدن در اطراف ملک به یک اسکورت نیاز دارد.

فارمیگا همچنین اشاره کرد که The Nun 2 بیشتر در مورد دنیای Conjuring گسترش می‌یابد، در حالی که روزنامه‌نگارانی که تیزر CinemaCon را تماشا کرده‌اند گفتند که به نظر می‌رسد دنباله آن دامنه بسیار بیشتری نسبت به نسخه قبلی خود دارد.

در حالی که راهبه یکی از کم رتبه‌ترین فیلم‌های دنیای احضار بود، اما همچنان یک موفقیت تجاری بود و راهبه نام‌آور نیز موقعیت خود را به عنوان یک آنتاگونیست نمادین ترسناک تثبیت کرد. کارگردانی دنباله این فیلم توسط کارگردان The Devil Made Me Do It و مایکل چاوز توسط نویسنده M3GAN، آکلا کوپر ساخته خواهد شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.