The Legend Of Zelda Lego پیش فروش های خود را در انبار باز می کند

پس از سال ها شایعه، لگو ماه گذشته رسما اولین مجموعه Legend of Zelda خود را معرفی کرد. غول اسباب‌بازی دانمارکی به دو تا از تاثیرگذارترین بازی‌های Legend of Zelda، Ocarina of Time و Breath of the Wild، با حجم عظیم خود ادای احترام خواهد کرد. مجموعه ساختمانی 2 در 1 درخت بزرگ دکو پر از ویژگی های جالب و جزئیات کوچک. مجموعه Great Deku Tree که از 2500 قطعه تشکیل شده است، ممکن است بسته به ظاهر آن در دو بازی Zelda تغییر کند.

مجموعه انحصاری 300 دلاری Lego Store در تاریخ 1 سپتامبر عرضه خواهد شد. اولین دسته از پیش‌سفارش‌ها به سرعت فروخته شد، اما لگو سفارش‌های خود را پس می‌گیرد (از ۴ ژوئن).. اگر می‌خواهید این مجموعه را در سریع‌ترین زمان ممکن بسازید، باید قبل از عقب افتادن تاریخ ارسال، پیش‌سفارش خود را ایمن کنید. در حال حاضر، سفارش‌های دریافت‌شده «از اول سپتامبر ارسال می‌شوند»، بنابراین شما همچنان می‌توانید درخت بزرگ دکو را به تاریخ عرضه آن نزدیک‌تر کنید.

پیوند لگو به گذشته!
پیوند لگو به گذشته!

آلبوم عکس

برای مینی فیگورها، Ocarina of Time و Breath of the Wild Links، Princess Zelda، و شخصیت های آجری مانند Koroks، Deku Babas، Deku Sprout، Navi the Fairy، Skulltula و Hestu ماراکا را دریافت خواهید کرد. جایی که همه چیز جالب می شود در نسخه نهایی است، زیرا نسخه Breath of the Wild درخت بزرگ دکو دارای یک چهره متحرک است که می توان با یک اهرم در پشت آن را کنترل کرد، در حالی که نسخه Ocarina Of Time دهان باز دارد که نشان می دهد هیولای جمجمه.

اگر بخواهید نسخه Breath of the Wild این مجموعه را بسازید، باید مراقب باشید، زیرا این قطعات و فیگورها چندان بادوام نیستند و پس از مدت کوتاهی با آنها بازی می کنند. (شوخی می کنیم؛ دوست داریم این مکانیک خاص بازی را مسخره کنیم.)

بخوانید  EA نزدیک به قرارداد 500 میلیون پوندی با لیگ برتر انگلیس برای یک بازی جدید فوتبال است

از دیگر نشانه‌های این بازی‌ها می‌توان به نسخه لگو از خانه لینک و پایه شمشیر استاد اشاره کرد که هر کدام یک ساخت جداگانه هستند که می‌توانند در کنار مجموعه اصلی نمایش داده شوند. مدت‌هاست که لگو می‌گوید درخت بزرگ دکو را به‌طور خاص به عنوان راهی برای اتصال طرفداران Legend of Zelda و نشان دادن انعطاف‌پذیری آجرهای لگو انتخاب کرده است.

استاد طراح لگو وس تالبوت به مترو گفت: «با گنجاندن این تصویر در کنار جدیدترین تصویر، هدف ما این است که نسل‌هایی از طرفداران The Legend Of Zelda را گرد هم بیاوریم و یک سفر نوستالژیک در مسیر حافظه فراهم کنیم و در عین حال نگاهی جاری‌تر از بازی را بشناسیم.» . همچنین آنچه را که می توان با آجر لگو انجام داد، که برای گروه لگو و نینتندو مهم بود، جشن می گیرد.

برای مجموعه‌های بیشتر لگو، می‌توانید جنگ ستارگان هزاره فالکون را فقط با 136 دلار، کیت ساخت دیواری راه شیری با قیمت 200 دلار، یا سیستم پرتاب فضایی آرتمیس ناسا را ​​با قیمت 260 دلار خریداری کنید. همچنین این دیورامای زیبای ایندیانا جونز با قیمت فقط 127 دلار در Walmart به فروش می رسد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر