The Last of Us Part 2 Remastered Game Director درباره واکنش طرفداران به انتشار PS5 صحبت می کندبا انتشار بازی The Last of Us Part 2 Remastered، Naughty Dog کار بر روی نسخه قطعی بازی را که یکی از بهترین بازی‌های تاریخ محسوب می‌شود، به پایان رساند. برخی افراد این پروژه را غیرضروری می دانستند، اما به گفته Naughty Dog، این نسخه از بازی برای کسانی که تازه وارد این سری شده اند و می خواهند آن را به بهترین شکل ممکن تجربه کنند، ایده آل است. و برای کسانی که از آن انتقاد می کنند، Naughty Dog به خوبی درک نمی کند که چرا این رویکرد واکنش های تند را برانگیخته است.

متیو گالانت، کارگردان بازی در بیانیه‌ای گفت: «من نمی‌فهمم که درباره آنچه که The Last of Us Part 2 Remastered ارائه می‌کند، نمی‌فهمم. تعمیر و نگهداری VGC. “این بهترین راه برای بازی The Last of Us Part 2 است. اگر مالک جدید پلی استیشن هستید و تازه وارد این فرنچایز شده اید، می خواهیم بهترین تجربه را با تمام ویژگی های سخت افزاری نسخه بومی PS5 این بازی به شما ارائه دهیم. حس من این است که مخاطبانی وجود دارند که ایده نسخه PS5 برایشان هیجان انگیز است. من هم از طرف خودم صحبت می کنم، هیجان زده هستم که می توانیم این را برای طرفداران بیاوریم، و اگر برای همه نباشد، این یک چیز نیست. معامله بزرگ

در حال پخش: Grounded II: تریلر ساخت The Last of Us Part II

همه چیز قابل توجه است، زیرا علاوه بر گرافیک بهبود یافته، The Last of Us Part 2 Remastered همچنین شامل سطوح از دست رفته، ساعت ها تفسیر از توسعه دهندگان Naughty Dog، حالت گیتار رایگان، ویژگی های دسترسی گسترده و حالت سرکش و سرگرم کننده است. به نام No Survivor. همه این پیشرفت‌ها نسبت به بازی اصلی 2020 با استقبال خوبی مواجه شده‌اند و بسیاری از بازبینان بسته کامل را نقدهای تحسین‌آمیز ارائه می‌کنند.

بخوانید  کن بلاک، راننده رالی و ستاره بازی های مسابقه ای، درگذشت

از نظر قیمت، بازی با قیمت 50 دلار در دسترس است یا اگر قبلاً آن را دارید، ارتقاء قابل قبولی 10 دلاری دارد. در مورد پروژه بعدی Naughty Dog، استودیو کار روی یک بازی چند نفره The Last of Us را ادامه نخواهد داد زیرا آن بازی لغو شد تا استودیو بتواند تمام منابع خود را روی بازی تک نفره بعدی خود متمرکز کند.