The Last of Us Part 2 Remaster به شما امکان می دهد با Gustavo Santaolaya بانجو بازی کنید


طرفداران می توانند کنترل گوستاوو سانتاولایا را در دست بگیرند و بانجو را در حالت پخش رایگان گیتار بازسازی شده The Last of Us Part 2 بنوازند.

The Last of Us Part 2 Remastered در پایان این ماه با قیمت 50 دلار بر روی پلی استیشن 5 عرضه می شود و دارندگان نسخه پلی استیشن 4 می توانند تنها با پرداخت 10 دلار آن را به این نسخه ارتقا دهند. این بازی نسبت به نسخه اصلی پیشرفت های قابل توجه و محتوای جدیدی دارد اما شاید بتوان Guitar Free Play را متروک ترین حالت بازی دانست. این حالت به بازیکنان اجازه می دهد تا در یک مینی بازی جدا از داستان گیتار بزنند.

بازیکنان حتی می توانند حالت Guitar Free Play را با سازها و شخصیت های مختلف مانند Jewel تجربه کنند. استودیوی ناتی داگ اخیرا توییت جدیدی در مورد معرفی بانجو به این بخش منتشر کرده است، اما ممکن است بتوان با آن بازی کرد. گوستاوو سانتائولایامی توان گفت که آهنگساز مجموعه جذاب ترین محتوای اضافی در نسخه ریمستر شده است. طرفداران احتمالاً شخصیت شبیه به آهنگساز را در انجمن جکسون Last Ace 2 در حال نواختن بانجو به خاطر دارند.

دانلود ویدیو آپارات

ریمستر The Last of Us Part 2 دارای جلوه های بصری بهبود یافته، دو حالت گرافیکی، تفسیر توسعه دهندگان و سه سطح از دست رفته است که به بازی نهایی راه پیدا نکرد. حالت Roguelike مبتنی بر بقا، No Return نیز در نسخه بازسازی شده گنجانده شده است که بسیار استرس زا خواهد بود و 10 شخصیت قابل بازی را با مهارت های منحصر به فرد ارائه می دهد. علاقه مندان می توانند این نسخه را در تاریخ 22 ژانویه (12 ژانویه) دانلود کنند.

بخوانید  Destiny 2: The Final Shape Review-in-Progress
تحریریه مجله بازی یک گیمر