The Last Of Us: GameSpot، راهنمای تلویزیون و Metacritic Launch After Show

برای بحث عمیق تر درباره The Last of Us در GameSpot، TV Guide، Metacritic و موارد دیگر در هر دوشنبه فصل هماهنگ کنید. کانال یوتیوب GameSpot Universe. و در حالی که در آن هستید، به توضیح دهنده ما برای نمادین ترین لحظه از قسمت اولیه نگاهی بیندازید.

قسمت اول سریال The Last of Us شبکه HBO در اینجا است و به احتمال زیاد می خواهید چت کنید و خیلی چیزها را خراب کنید. خوشبختانه برای شما، یک خروجی برای آن وجود دارد. GameSpot با سایت های خواهر همکاری کرده است راهنمای تلویزیون و متاکریتیک برای The Chat with Us، بعد از نمایش The Last of Us که توسط فندوم. می توانید قسمت اول را در زیر مشاهده کنید.

قسمت اول نگاهی اجمالی به ستاره های The Last of Us دارد، پدرو پاسکال، بلا رمزی، نیکو پارکر و گابریل لونا، در حالی که آنها درباره زندگی اولیه در مقدمه نمادین و دلخراش بازی صحبت می کنند. همچنین نگاهی به ترسناک ترین لحظات اپیزود می اندازیم. مقدمه الی، و بیایید با جیک دکر از GameSpot در مورد مقایسه این قسمت اول با بازی گپ بزنیم.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

گفتگو با ما شامل مصاحبه‌هایی با بازیگران کلیدی و خلاقان سریال HBO و همچنین کارشناسان بازی‌های ویدیویی The Last of Us می‌شود که در هر قسمت از نمایش جدید شیرجه می‌زنیم. بالاخره آیا به اندازه کافی در مورد کلیکرها صحبت می کنیم؟ یا ماجراهای ادامه جوئل و الی، برای آن موضوع؟

بخوانید  20 بازی پرفروش فوریه 2024 در ایالات متحده