The Last Of Us Episode 3 به آهنگ 1970 کمک می کند تا 4900٪ در استریم های Spotify پخش شود

اپیزود جدید یکشنبه شب The Last of Us به دلایلی خاطره انگیز بود، یکی از آنها استفاده از آهنگ لیندا رونشتات به نام “Long Long Time” بود که نام اپیزود نیز بود. این آهنگ که در ابتدا در سال 1970 منتشر شد، یکشنبه شب شاهد افزایش شدید استریم های Spotify بود.

قسمت‌های جدید The Last of Us یکشنبه‌شب‌ها از HBO پخش می‌شود و به پایان فصل اول در 12 مارس منتهی می‌شود. HBO به تازگی اعلام کرد که فصل 2 در دست ساخت است و طرفداران معتقدند که رویدادهای The Last of Us: Part II را دنبال می کند و ابی را در میان شخصیت های دیگر معرفی می کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

طبق گفته Spotify، این آهنگ پس از پخش اپیزود، در تاریخ 29 ژانویه بین ساعت 11 شب تا نیمه شب ET، بیش از 4900 درصد افزایش را در استریم ها در ایالات متحده داشت. افزایش نسبت به هفته قبل است. با این حال، Spotify به طور دقیق اعلام نکرد که این آهنگ در هفته گذشته یا این هفته در طول دوره رشد چند استریم داشته است. در هر صورت، واضح است که مردم The Last of Us را تماشا کردند و سپس به آهنگ گوش دادند، بسیار شبیه به محبوبیت آهنگ “Running Up That Hill” کیت بوش پس از نمایش آن در فصل جدید از Stranger Things.

بخوانید  لو رفتن گیم پلی Dragon Age Dreadwolf God of War | اخبار GameSpot - به روز رسانی اخبار GS

برای بیشتر، تریلر قسمت بعدی این یکشنبه را تماشا کنید.

اسپویلرهای قسمت سوم The Last of Us را در زیر دنبال کنید.

این خیلی جریان است
این خیلی جریان است

اپیزود “زمان طولانی” یک خط داستانی را شامل رابطه بین بیل (نیک آفرمن) و فرانک (موری بارتلت) بود. برای اطلاعات بیشتر، مصاحبه GameSpot با نیل دراکمن و کریگ مازین در مورد این قسمت را بررسی کنید. همچنین می‌توانید در مورد اینکه چگونه اپیزود 3 نظریه طرفداران را با تغییری تأیید کرد، بیشتر بخوانید.