The Last Of Us Cast Breaks Down Heartbreaking Scene Firstاولین اپیزود سریال The Last of Us شبکه HBO نمایش داده شد و طرفداران سری بازی های ویدیویی و همچنین کسانی را که بازی نکرده اند به دنیای الی، جوئل، کلیک کنندگان و پایان جامعه ای که ما می شناسیم دعوت می کند. هر کسی که وقت خود را صرف بازی‌های سری بازی‌های Naughty Dog کرده باشد، می‌داند که The Last of Us داستان آخرالزمان زامبی‌های معمولی شما نیست. این دلشکستگی طاقت فرسا و روشی است که شما با آن کنار می آیید.

هشدار: از این به بعد، ما درباره اسپویل‌های قسمت اول The Last of Us صحبت خواهیم کرد. اگر هنوز سریال را تماشا نکرده‌اید، اکنون به HBO Max بروید و خودتان ببینید چه اتفاقی می‌افتد.

در حال پخش: بازی The Last of Us PS5 در مقابل PS3

این دلشکستگی بخش کلیدی افتتاحیه این بازی ویدیویی است، بنابراین برای کسانی که آشنا هستند، جای تعجب نیست که قسمت اول The Last of Us به این لحظات وحشتناک در لایو اکشن دست یابد. در این سریال جوئل (پدرو پاسکال)، دخترش سارا (نیکو پارکر) و برادرش تامی (گابریل لونا) حضور دارند، زیرا متوجه می‌شوند که یک شیوع قارچی مردم را به موجوداتی زامبی‌شده تبدیل می‌کند. در مبارزه خود برای فرار از وحشت، خود را در تیررس نیروهای نظامی می بینند که به سارا شلیک می کنند. تماشای این صحنه آزاردهنده ای است، زیرا به نظر می رسد به معنای واقعی کلمه هیچ کس نمی داند دقیقا چه اتفاقی می افتد یا چرا این هیولاهای تازه ایجاد شده به افراد دیگر حمله می کنند.

در مورد فیلمبرداری این لحظه، پارکر اعتراف می کند که او و پاسکال “به آهنگ های غمگین گوش می دادند” تا در چارچوب ذهنی مناسب قرار بگیرند. آنها همچنین با کریگ مازین مجری برنامه در مورد این صحنه صحبت کردند.

به یاد می‌آورم که کریگ به عنوان آخرین اخطار به سمت ما آمد و رو به من کرد و گفت: این بزرگترین دردی است که در تمام عمرت احساس کرده‌ای. این دردناک ترین چیزی است که تا به حال برای شما اتفاق افتاده است.» او توضیح داد. و سپس همان چیزی را به پدرو گفت. و برای من جنبه فیزیکی بیشتر است، اما برای پدرو درد عاطفی بیشتر است.”

درد و اندوهی که روی صفحه نمایش پخش می شود، محسوس است. تصور اینکه چنین لحظه نمادینی از بازی‌ها در لایو اکشن بهتر ثبت شود، سخت است، عمدتاً به این دلیل که همه افراد درگیر می‌دانستند که چقدر برای این صحنه خاص مهم است که لحن مناسبی داشته باشد.

پاسکال در مصاحبه‌ای به GameSpot، TV Guide و Metacritic گفت: «این فوق‌العاده ترسناک بود، اما در عین حال بسیار هیجان‌انگیز بود. او افزود: “این یک فرصت شگفت‌انگیز برای من بود که از این طریق شروع کنم. داشتن نیکو پارکر، که شگفت‌انگیز است – این یک پیوند فوری پدر و دختر، سرگرم کننده و یک راه عالی برای شروع بود. با گابریل لونا در نقش تامی، برادرم و این خانواده کوچک اساساً تا روز شیوع بیماری فوراً از هم می پاشد – لحظه ای نمادین که در بازی وجود دارد و همه طرفداران از آن بسیار آگاه هستند و اساساً این مرد را برای بقیه سفرش شکل می دهد.

و در حالی که مطمئناً ترفندهایی وجود دارد که زمان را به عنوان یک صحنه در تلویزیون لذت بخش تر می کند، چیزهای زیادی مستقیماً از بازی گرفته شده است – درست تا قاب بندی برخی از برنامه ها.

لونا گفت: «به یاد می‌آورم که از شباهت‌هایی که در قاب‌بندی آن‌ها وجود داشت شگفت‌زده شدم. “توقعات زیادی در آن صحنه وجود دارد. اما آنچه که من می‌توانستم روی مانیتور ببینم و روشی که با آن کار می‌کردیم، واقعاً، واقعاً به بازی صادق بودیم. البته تامی، مرگ زیادی را در تجربه‌اش دید. و فکر می‌کنم چیزی که می‌خواستم منتقل کنم این است که می‌دانم چه کاری انجام می‌شود، می‌توانم آن آسیب را ببینم و می‌دانم قرار است چه اتفاقی بیفتد، و بنابراین بسیاری از آن‌ها فقط تلاش می‌کنند وقتی برادرم می‌خواهد در کنارش باشم. برای کنار آمدن با آنچه در حال وقوع است.”

در مورد اینکه آیا سارا را دوباره در فلاش بک خواهیم دید یا نه، نمی دانیم. در هر صورت، داستان The Last of Us زیادی وجود دارد که در قسمت‌های آینده باز می‌شود.

قسمت های جدید سریال The Last of Us یکشنبه ها از شبکه HBO پخش می شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.