The Last Of Us’ Bloater تا حدودی توسط Gollum Designer ساخته شده است

آسودو روی مواد مرجع بازی های ویدیویی و عناصر لباس مصنوعی که بازیگر نقش Bloater پوشیده بود کار کرد. یونگ گفت، Naughty Dog همچنین هنر مفهومی که قبلاً هرگز دیده نشده بود را با Weta VFX به اشتراک گذاشت.

در حال پخش: شکست نهایی The Last of Us: مناظره بزرگ جوئل، مصاحبه مرل دندریج

معلوم شد که سریال تلویزیونی The Last of Us شبکه HBO – به نوعی – با سریال محبوب ارباب حلقه ها گره خورده است. ارتباط از یک تخم مرغ عید پاک درون بازی یا هر چیز دیگری نیست. اما معلوم شد که یکی از طراحان اصلی گولوم از ارباب حلقه ها، جینو آسودوThe Last of Us Bloater را طراحی کرد. این داستان حاوی اسپویلرهایی برای The Last of Us است.

ثبت نام کنید یا وارد شوید

اندازه:

متاسفم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

فصل 2 سریال The Last of Us در دست ساخت است و ممکن است در اواخر سال 2024 یا اوایل سال 2025 منتشر شود. نیل دراکمن کارگردان بازی که در حال کار بر روی این سریال نیز هست به وضوح اعلام کرده است که فصل 3 نیز در دست ساخت است. این تعجب بزرگی نیست، زیرا دراکمن و کریگ مازین مجری برنامه گفتند که رویدادهای The Last of Us Part II در یک فصل خلاصه نمی شوند.

بخوانید  انتصاب مدیر عامل جدید بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای

The Last of Us بینندگان بیشتری نسبت به House of the Dragon داشت، بنابراین این یک معامله بسیار بزرگ برای HBO است. برای اطلاعات بیشتر، خلاصه بازی GameSpot را در مورد همه چیزهایی که در مورد The Last of Us فصل 2 می دانیم، بررسی کنید.

افشای Bloater یکی از چندین لحظه مهم در قسمت 5 بود که در آن یک Infected به طرز وحشیانه ای شخصیت کاتلین (ملانی لینسکی) را کشت. در اوایل این قسمت، داستان تراژیک برادران سام (کیوان وودارد) و هنری (لامار جانسون) آشکار شد و به طرز وحشتناکی پایان یافت.

دنیس یو، ناظر انیمیشن Weta، می‌گوید کریگ مازین، مجری برنامه The Last of Us “یک طرفدار بزرگ” ارباب حلقه‌ها است، بنابراین پیوندها با این مجموعه فانتزی ادامه دارد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

Bloater کت و شلوار یک بازیگر انسانی بود که لباس مصنوعی و عناصر CG به تن داشت. یونگ گفت که این طرح “تسخیر کننده” بود و در واقع طرفداران پذیرفتند که زمانی که این موجود از سوراخی در قسمت 5 بیرون آمد، یک افشاگری بسیار دلخراش بود.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

Weta FX روی شش قسمت از 9 قسمت فصل 1 The Last of Us کار کرد. در مجموع، استودیوی جلوه‌های نیوزلندی 456 عکس برای The Last of Us ساخت. این یکی از دوازده استودیو VFX بود که در The Last of Us مشارکت داشت. طبق گفته Last of Us که در هر قسمت حدود 250 شات جلوه های بصری داشت بحران فنی.

بخوانید  تکمیل خرید بانجی توسط پلی استیشن

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

صحبت کنید Comicbook.comسایمون جونگ، ناظر Weta FX گفت که آسودو “به شدت درگیر” در ساخت Bloater بوده است. یونگ گفت: “او همه نسبت ها و برخی از رشدها را درک کرد.”