The Last of Us محبوب ترین و دانلود شده ترین سریال آنلاین را هدایت می کند

آخرین-از-ما-قارچ-کوردیسپس

علاوه بر بیشترین تعداد دانلود غیرقانونی، انجمن های طرفداران این سریال در فروم های توییتر و ردیت سریع ترین رشد و بازدید را نسبت به سایر سریال های محبوب دارند. The Last of Us همچنین در حال حاضر پربیننده ترین صفحه ویکی پدیا را برای یک سریال تلویزیونی و رتبه اول را در لیست پربیننده ترین فیلم ها یا سریال های IMDb دارد.

با گذشت دو هفته از پخش اولین قسمت از سریال The Last of Us از شبکه HBO، امروز شاهد تسخیر جداول آماری پرطرفدارترین و دانلود شده ترین سریال دنیای سرگرمی امروز هستیم.

سری Last of Us نیز در حال حاضر شانزدهمین کلمه پر جستجو در گوگل است و ایستراگ جالب و خاص که توسط گوگل هنگام جستجوی کاربران عبارت “The Last of Us” ایجاد می شود نیز ممکن است یکی از عوامل تاثیرگذار باشد. خبرگزاری ورایتی نیز اخیرا گزارش داد که قسمت دوم این سریال با عنوان Infected که یکشنبه گذشته منتشر شد، توانسته 7.5 میلیون بیننده در پلتفرم های HBO و HBO Max جذب کند که نسبت به قسمت اول و It 22 درصد افزایش داشته است. بالاترین رشد رتبه بندی برای یک سریال درام در تاریخ HBO است.

شب گذشته HBO و سونی اعلام کردند که سریال Last of Us به طور رسمی برای فصل دوم تمدید شده است که ظاهراً براساس مصاحبه های قبلی با سازندگان سریال، قرار است وقایع The Last of Us Part 2 را به تصویر بکشد.

نظر کاربران یک گیمر در این مورد چیست؟ نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید. همچنین می توانید سریال The Last of Us (فصل 1) را دوباره تماشا کنید. نگاهی به قسمت دوم در یک گیمر بیندازید.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط Television Stats، سریال Last O Ace در حال حاضر بیشترین بارگیری محتوای فیلم تلویزیونی را در بین ردیاب های تورنت در هر شبکه ای دارد. شاید به همین دلیل است که HBO دیروز اعلام کرد که تمامی کاربران بریتانیایی علاقه مند به تماشای رایگان قسمت اول این سریال می توانند این قسمت را به صورت کامل در صفحه یوتیوب اسکای تی وی که شریک رسمی اچ بی او برای پخش این سریال در شبکه تلویزیونی اسکای تی وی است مشاهده کنند. انگلستان. می تواند تماشا کند.

طبق آمار منتشر شده، سریال The Last of Us شبکه HBO پرطرفدارترین سریال این روزها در بسیاری از پلتفرم های آنلاین است.