The Last Of Us فصل 2 چهار عضو دیگر بازیگر اضافه می کند

فصل دوم سریال The Last of Us شبکه HBO هم اکنون در حال تولید است و چهار بازیگر دیگر نیز به گروه بازیگران پیوسته اند.

دنی رامیرز که با بازی های Top Gun: Maverick و The Falcon and the Winter Soldier شناخته می شود، نقش سرباز مانی را بازی خواهد کرد. Ariela Barer (Marvel's Runaways) نقش دکتر مل را بازی خواهد کرد، تاتی گابریل (Uncharted، Chilling Adventures of Sabrina) نقش دکتر نورا را بازی خواهد کرد. سرانجام اسپنسر لرد (ریوردیل) برای ایفای نقش آنتاگونیست اوون انتخاب شد. ورایتی جزئیات بازیگری را تایید کرده است.

این چهار بازیگر جدید به فیلم‌های اضافه شده قبلی اعلام شده برای فصل دوم می‌پیوندند، از جمله کیتلین دوور در نقش ابی، یانگ مازینو در نقش جسی، ایزابلا مرسده در نقش دینا و کاترین اوهارا در نقشی نامشخص.

پدرو پاسکال و بلا رمزی از فصل 1 بازمی گردند تا شخصیت های اصلی جوئل و الی را دوباره ایفا کنند. فصل 2 حداقل برخی از رویدادهای The Last of Us: Part II را اقتباس می کند و هرکسی که بازی را انجام داده یا داستان را می داند می داند که درام های زیادی در راه است.

واکنش به داستان The Last of Us: Part II به هرج و مرج و جنجال بین بازیکنان و طرفداران منجر شد. برخی افراد حتی پس از یک لحظه کلیدی که کمی قبل از شروع مسابقه انجام شد، نوزاد لورا بیلی بازیگر ابی را تهدید به مرگ کردند.

انتظار می‌رود فصل 2 سریال The Last of Us در سال 2025 منتشر شود. اخیراً، مرسده در مورد شیمی “قابل لمس” خود با رمزی صحبت کرده است که فیلمبرداری فصل 2 در حال انجام است.

بخوانید  Final Fantasy 7 Rebirth دومین بازی موفق فاینال فانتزی در متاکریتیک است

در مورد سری بازی های ویدیویی، هیچ ورودی جدیدی اعلام نشده است، اما نیل دراکمن، نویسنده و کارگردان، گفته است که The Last of Us: Part III ممکن است در دست ساخت باشد. توسعه دهنده Naughty Dog اخیراً پس از اعلام سونی 900 اخراج در پلی استیشن، از جمله اخراج شغل در استودیو The Last of Us، خبرساز شد.