The Last Of Us فصل 2 ابی خود را پیدا می کند: Kaitlyn DeverHBO رسما اعلام کرد که Kaitlyn Dever در فصل 2 سریال The Last of Us نقش ابی را بازی خواهد کرد. این شایعه قبلی بود، اما اکنون تایید شده است زیرا انتظار می رود تولید فصل 2 در اواسط فوریه آغاز شود.

ابی یکی از شخصیت‌های اصلی بازی Naughty Dog's The Last of Us: Part II است و انتظار می‌رود که او نقشی به همان اندازه در اقتباس تلویزیونی بازی کند. لورا بیلی در این بازی ویدیویی نقش ابی را بازی کرد و او درباره تهدیدهای مرگ و سایر پیام های نفرت انگیزی که دریافت کرد صحبت کرد.

دیور که به خاطر نقش‌هایش در کتاب‌های Booksmart و No One Will Save You شناخته می‌شود، در مقطعی با بازی در نقش الی در The Last of Us مرتبط بود. هالیوود ریپورتر گفت که ممکن است حتی برای این نقش تست بازیگری داده باشد. با این حال، بلا رمزی در نقش جوئل مقابل پدرو پاسکال قرار گرفت.

کریگ مازین و نیل دراکمن، مجریان سریال در بیانیه ای گفتند: “فرآیند انتخاب ما برای فصل 2 مانند فصل 1 بوده است: ما به دنبال بازیگرانی در سطح جهانی هستیم که روح شخصیت ها را در منبع اصلی تجسم می دهند.” . “هیچ چیز بیشتر از استعداد مهم نیست و ما از اینکه هنرمندی تحسین شده مانند کیتلین به پدرو می پیوندیم بسیار هیجان زده هستیم. [Pascal]بلا و بقیه اعضای خانواده ما.

برخی از مردم فکر می‌کردند ابی را در پایان فصل اول The Last of Us دیده‌اند، اما نیل دراکمن از Naughty Dog این شایعه طرفداران را نادرست رد کرد.

بخوانید  یک حالت جدید و متفاوت به Battlefield 2042 اضافه شده است

پاسکال اخیراً دستش شکست، اما این بازیگر به زودی تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد و می‌گوید وقتی فیلمبرداری فصل 2 در فوریه آغاز می‌شود، خوب خواهد رفت. فصل دوم در حال حاضر برای سال 2025 برنامه ریزی شده است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر