The Last Of Us از HBO با مادام وب ستاره ایزابلا مرسدس دین خود را پیدا می کندسریال The Last of Us شبکه HBO با پیوستن ایزابلا مرسدس به فصل دوم سریال موفق برنده جایزه امی، دینای خود را پیدا کرد. او اکنون سومین بازیگر جدیدی است که در هفته گذشته معرفی شد و به کیتلین دیور در نقش ابی و ستاره بیف نتفلیکس یانگ مازینو در نقش جسی پیوست.

مرسده در سال‌های اخیر در چندین فیلم بازی کرده است، از جمله خانواده فوری با مارک والبرگ و رز برن و بازسازی HBO پدر عروس. او همچنین چندین نقش سینمایی را بازی کرده است، از جمله نقش هاوکگرل در فیلم سوپرمن: میراث جیمز گان و مادام وب سونی.

در Last of Us Part II، دینا دوست دختر الی است و به او در تلاش برای انتقام از ابی کمک می کند. او، الی و جسی خود را در یک مثلث عشقی می یابند که رابطه این سه نفر را آزمایش می کند و در نهایت سنگ بنای سفر الی را تشکیل می دهد.

در مورد سری بازی، بازی The Last of Us: Part II Remastered برای PS5 در 19 ژانویه منتشر می‌شود و پیش‌سفارش هم اکنون در دسترس است. Naughty Dog در حال توسعه یک بازی آنلاین Last of Us بود، اما آن بازی لغو شد. Naughty Dog اکنون تمرکز خود را به بازی‌های تک نفره تغییر داده است و بسیاری انتظار دارند که این استودیو The Last of Us: Part III را در آینده بسازد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  چگونه The Mario X Lush Collab Bowser را سکسی و پوست من را زرد کرد