The Hitman Trilogy اکنون به عنوان یک بازی به فروش می رسد

حدود دو سال پس از انتشار اولیه بازی مخفی کاری محبوب Hitman 3، استودیو IO Interactive اعلام کرد که نام و عنوان این بازی را به Hitman World of Assassination تغییر می دهد.

IO Interactive اعلام کرده است که از این پس، سه بازی از سه گانه Hitman به صورت یک بازی با نام World of Assassination به فروش می رسد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، از تاریخ 26 ژانویه (6 بهان) نام بازی Hitman 3 به Hitman World of Assassination در تمامی فروشگاه های دیجیتالی که این بازی در آن عرضه می شود تغییر خواهد کرد. این بسته جدید که شامل Hitman 2 و Hitman 1 نیز می شود، به طرفداران جدید سری Hitman دسترسی آسان تر و ساده تری به بازی های این سه گانه تحسین شده می دهد.

نظر کاربران یک گیمر در این مورد چیست؟ نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید. همچنین می توانید بررسی Hitman 3 یک گیمر را بررسی کنید.

دارندگان نسخه اصلی بازی HITMAN World of Assassination می توانند این افزونه ارزشمند را با قیمت 30 دلار از پلتفرم های فروش دیجیتالی بازی خریداری کنند که البته دارندگان این بازی از فروشگاه استیم می توانند هر یک از این سه بسته الحاقی را خریداری کنند. نسخه لوکس بازی با قیمت 10 دلار، بنابراین آنها مجبور نیستند برای محتوایی که قبلاً دارند، دوباره هزینه ای پرداخت کنند.

IO Interactive همچنین اعلام کرد که به زودی بازی‌های Hitman و Hitman 2 دیگر برای فروش دیجیتالی در دسترس نخواهند بود و تنها راه دسترسی به آن‌ها خرید HITMAN World of Assassination Complete Pack خواهد بود که پیشرفت‌های قابل توجهی را در گیم‌پلی به همراه خواهد داشت. و گرافیک این دو بازی بازی ها را اعمال کنید. البته دارندگان سابق این بازی ها هنوز هم می توانند به راحتی تمام محتوای خریداری شده قبلی خود را کشف کنند.

بخوانید  Master Detective Archives: Rain Code Review - Blame It On The Rain

علاوه بر این، خریدارانی که مایل به دسترسی به محتوای اضافی و بسته‌های الحاقی این سه بازی هستند، می‌توانند با خرید نسخه لوکس بازی، این محتوای اضافی را دریافت کنند. مجوز دسترسی الحاقی Hitman 2 که شامل تمام محتوای ثانویه دو بازی اول در این مجموعه، محتویات HITMAN – World of Assassination Deluxe Pack است.

این نسخه جدید بازی که با قیمت 70 دلار قابل خرید است، علاوه بر محتوای نقشه های اصلی بازی Hitman 3، شامل قسمت داستانی دو بازی قبلی این سری و محتوای GOTY می شود. از اولین بازی این سری این شرکت همچنین تایید کرده است که تمامی دارندگان فعلی Hitman 3 می توانند بدون هزینه اضافی به بسته جدید World of Assassination دسترسی داشته باشند.