The Flash در تریلر جدید فیلم The Flash با بتمن مایکل کیتون همکاری می کند

فیلم فلش در تاریخ 16 ژوئن اکران خواهد شد.

فلش، بتمن و سوپرگرل در پوستر جدید فیلم فلش

در جریان Cinemacon، برادران وارنر دومین تریلر رسمی فیلم The Flash را منتشر کرد که شامل فیلم‌های گسترده‌ای از وقایع آن فیلم است.

دانلود از آپارات

همچنین تایید شده است که وقایع فیلم فلش 30 سال پس از اتفاقات Batman Returns رخ خواهد داد. علاوه بر تریلر، برادران وارنر. همچنین پوستر جدیدی از فلش منتشر شد که فلش را در کنار نسخه بتمن و سوپرگرل مایکل کیتون نشان می‌دهد و در زیر می‌توانید آن پوستر را ببینید:

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدید فیلم The Flash منتشر شد. برادران وارنر در حاشیه پنل خود در Cinemacon. دومین تریلر رسمی فیلم فلش را منتشر کرد که در آن Supergirl، Batman و The Flash با هم تیم می شوند تا ژنرال زاد را از بین ببرند، که مبارزه آسانی نخواهد بود. در ادامه می توانید دو نسخه مختلف از فلاش را مشاهده کنید که هر کدام از دنیای متفاوتی هستند و فلاش دوم دارای نور آبی است. در ادامه می‌توانید تریلر دوم The Flash را تماشا کنید:

ازرا میلر، مایکل کیتون، بن افلک، ساشا کال، ستاد کلمونز، ماریبل وردو، ران لیوینگستون، ایان لو، سر مونیکا جکسون و رودی مانکوسواز جمله بازیگرانی هستند که حضورشان در فیلم فلش قطعی و اعلام شده است. اندی موچیاتی که قبلا فیلم It and It: Chapter 2 را کارگردانی کرده بود، فیلم فلش را بر اساس فیلمنامه ای از کریستینا هادسوننویسنده Bumblebee مسئول بود

بخوانید  نام بازی ایندیانا جونز لو رفت؟