The Finals Surprise امروز برای PC، PS5 و Xbox Series X|S عرضه می شوددر مراسم The Game Awards، استودیو Embark اعلام کرد که بازی تیراندازی اول شخص چند نفره خود، The Finals، امروز به عنوان یک غافلگیرکننده عرضه خواهد شد. این بازی باید هم اکنون یا به زودی برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S در دسترس باشد.

Finale قبلاً از طریق یک نسخه بتای باز در دسترس بود که به بازیکنان مزه این بازی را می داد و مردم به طور کلی از آن هیجان زده به نظر می رسید. با این حال، بعداً مشخص شد که بازی از تبدیل متن به گفتار هوش مصنوعی برای صداگذاری استفاده کرده است که باعث ناراحتی تعدادی از افراد شده است.

در طول بتای باز خود، The Finals مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد و یکی از آنها شد بیشترین بازی های انجام شده در استیم. The Finals یک بازی رایگان است که توسط ریزتراکنش ها پشتیبانی می شود.

Embark Studios یک استودیوی بازی سازی نسبتاً جدید است که توسط استودیوی سابق Battlefield تأسیس شده است. فینال توسط Nexon منتشر شده است.

برای اطلاعات بیشتر از جوایز بازی، خلاصه‌ای از همه برندگان و همه مهم‌ترین اخبار را اینجا ببینید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

بخوانید  معرفی آخرین ماجراجویی ایندیانا جونز در تریلر جدید فیلم ایندیانا جونز 5