The Fallout: New Vegas تمایل کارگردان برای توسعه یک بازی Fallout جدید


کارگردان Fallout: New Vegas گفت که عاشق این سریال است و می خواهد نسخه جدیدی را توسعه دهد.

بسیاری از طرفداران سری Fallout بازی Fallout: New Vegas استودیوی ابسیدین را بهترین بازی این مجموعه می دانند و با وجود گذشت بیش از یک دهه از انتشار آن، همچنان به دنباله ای شایسته امیدوارند. البته اکنون سری بازی های Fallout از Bethesda و Obsidian Studio متعلق به مایکروسافت است. این مورد امید طرفداران را برای کشف دنباله Fallout: New Vegas افزایش داده است.

به تازگی جاش سویرکارگردان بازی Fallout: New Vegas که نسخه اول و دوم بازی Pillar of Eternity و همچنین بازی Pentiment را ساخته است، اعلام کرده است که در آینده حاضر است به توسعه سری Fallout بازگردد. او در مصاحبه ای با Kinda Funny Games درباره ساخت دنباله Fallout: New Vegas گفت: “ساخت این بازی فوق العاده رضایت بخش و عالی بود. این یک تکامل دیوانه کننده بود. زیرا ما فقط 18 ماهه بودیم. و هرگز از آن استفاده نکردیم. این موتور قبلا. اما بله، من عاشق Fallout و دنیای آن هستم و می‌توانم خودم را دوباره روی آن کار کنم. اما خواهیم دید که آینده من را به کجا خواهد برد.”

شخصیت اصلی بازی Fallout New Vegas

در ادامه این گفت و گو از سویر در مورد جهان احتمالی بازی های Fallout در آینده پرسیده شد تا نظر خود را در مورد داستان این سری که در مکان هایی غیر از وگاس اتفاق می افتد بیان کند که وی پاسخ داد: مردم درباره نیو صحبت کرده اند. اورلئان. من فکر می کنم کالیفرنیا یا غرب میانه نیز بسیار جالب خواهد بود. من فکر می کنم مکان های جالب زیادی در ایالات متحده وجود دارد. آیا طرفداران زیادی در مورد پخش Fallout در سایر نقاط جهان صحبت کرده اند؟ فکر می کنم این نیز جالب است.”

حدود یک ماه پیش فرگوس اورگاردبنیانگذار و مدیر عامل Obsidian Entertainment گفت که این استودیو مایل است روی یک بازی جدید در سری Fallout کار کند. جالب اینجاست که گزارش‌های قبلی ادعا می‌کردند که پیشنهاد اولیه Fallout: New Vegas توسط مایکروسافت در حال بررسی است. با این حال، Bethesda اعلام کرده است که پس از اتمام ساخت دو بازی Starfield و The Elder Scrolls 6، نسخه جدیدی از Fallout را ایجاد خواهد کرد که احتمالاً تا سال‌های زیادی منتشر نخواهد شد. اگر نسخه جدیدی از Fallout توسط Obsidian ساخته شود، بدون شک انتظار در این وقفه طولانی را برای طرفداران این سری آسان می کند.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.