The Failure To Release A Trailer for Anime How Do You Live اثر جدید هایائو میازاکی


استودیو گیبلی در حال برنامه ریزی برای تریلر نیست انیمه How Do You Live اثر جدید هایائو میازاکی را منتشر خواهد کرد و این انیمه با حداقل تبلیغات منتشر خواهد شد.

تریلرها، پوسترها و تصاویر نقش مهمی در تبلیغ یک فیلم دارند، اما در آخر اخبار سینما و تلویزیون، یکی از مورد انتظارترین انیمه های سال قرار نیست زیاد هیپ شود. انیمه؟ How Do You Live اثر جدید هایائو میازاکی است که تاکنون جز پوستری با پرنده ای، نام و تاریخ انتشار منتشر نشده است و حالا سوزوکی توشیو سرپرست و تهیه کننده استودیو گیبلی در مصاحبه ای با a این مجله دلیل این مشکل غیرعادی را در یوتیوب توضیح داد.

انیمه How Do You Live در واقع قرار است بازگشت میازاکی پس از انیمه The Wind Rises در سال 2013 باشد که آخرین اثر او نیز هست. سوزوکی در این مصاحبه گفت: «آنها [طرفداران] آنها می خواهند ببینند فیلم درباره چیست و برای این کار باید به سینما بروند.»

لبخند کارگردان افسانه ای انیمیشن هایائو میازاکی روی فرش قرمز اسکار

میازاکی قبلا وعده انیمه How Do You Live را داده بود که یک اثر ماجرایی فانتزی است اما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از داستان و اتفاقات این انیمه در دسترس نیست. انیمه جدید میازاکی اقتباسی از رمان How Do You Live است؟ این اثر یوشینو جنزابورو است و میازاکی کارگردانی و نگارش فیلمنامه این انیمیشن را بر عهده دارد. علاوه بر این، استودیو توهو قصد دارد انیمیشن How Do You Live را نمایش دهد؟

میازاکی پیش از این کارگردانی انیمه هایی چون قلعه کاگلیوسترو، Nausicaä of the Valley of the Wind، Castle in the Sky، My Neighbor Totoro، Kiki’s Delivery Service، Porco Rosso، Princess Mononoke و Spirited Away را بر عهده داشته است. ، انیمه Howl’s Moving Castle، Ponyo the انیمه و The Wind Rises شناخته شدند. او در سال 2013 پس از کارگردانی انیمیشن The Wind Rises تصمیم گرفت تا بازنشسته شود، اما در سال 2017 میازاکی اعلام کرد که برای کارگردانی انیمیشن دیگری بازمی گردد.

بخوانید  نسخه بتای Cross-play برای فرنچایز Madden 24 اکنون در دسترس است

انیمیشن How Do You Live در ۲۳ جولای در ژاپن منتشر می شود.

تحریریه مجله بازی یک گیمر