The Expanse: A Telltale Series تابستان امسال منتشر خواهد شد

بازی The Expanse: A Telltale Series بر اساس سری آمازون The Expanse و با همکاری Telltale Games، Deck Nine Games و Alcon Interactive ساخته شده است. حال در جدیدترین اخبار مربوط به این بازی، سازندگان اعلام کرده اند که اولین قسمت آن تابستان امسال منتشر خواهد شد.

بازی The Expanse: A Telltale Series داستان را روایت می کند کامینا درامر و آرتمیس این یک ماجراجویی فضایی خواهد بود و داستان عمدتاً بر تعامل با سایر اعضای سفینه فضایی، سفر فضایی و جاذبه صفر (Zero G) متمرکز خواهد بود. بازیکنان اتفاقات غیرمنتظره ای را در بازی تجربه خواهند کرد و به تدریج با جزئیات شخصیت هر شخصیت آشنا می شوند.

طبق گفته سازندگان، قسمت اول سریال The Expanse: A Telltale قرار است تابستان امسال منتشر شود. جزئیات بیشتری در مورد این بازی وجود دارد که می توانید در ادامه بخوانید.

به هر حال اولین قسمت سریال The Expanse: A Telltale در تابستان امسال منتشر خواهد شد و نسخه رایانه شخصی آن در انحصار فروشگاه Epic استور خواهد بود. این بازی برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد.

از نظر گیم پلی قرار است تصمیم گیری ها نقش بسیار مهمی را در بازی ایفا کنند به عنوان مثال در دموهای اخیر بازی، بازیکنان می توانند انتخاب کنند که عضوی را که پایش در تله گیر کرده است نجات دهند یا خیر. نجات پای کسی از این وضعیت هزینه منابع دارد، اما روحیه خدمه را بهبود می بخشد. قربانی کردن پای این شخصیت نتیجه معکوس خواهد داشت.

بخوانید  نقشه لوتوس از بازی Valorant را در تریلر جدید به نمایش بگذارید