The Exorcist: Believer اولین فیلم را در CinemaCon 2023 دریافت می کند

الن برستین از نسخه اصلی باز می گردد تا در نقش کریس مک نیل، مادر قربانی اصلی، ریگان، بازی کند. یکی از پدران دختر با بازی لزلی اودوم جونیور از او کمک می خواهد. او با یکی از دختران تسخیر شده روبرو می شود و به او می گوید: “ما قبلاً همدیگر را ملاقات کرده ایم.” یعنی پازوزو برگشته؟

The Exorcist: Believer اولین سه گانه جن گیر جدید به کارگردانی دیوید گوردون گرین، خارج از سه گانه هالووین، با استفاده از فیلمنامه ای است که گرین با همکاری پیتر ساتلر نوشته است، بر اساس داستانی که گرین با اسکات تیمز و دنی مک براید نوشته است. او روی سه گانه هالووین کار کرد. در این فیلم لسلی اودوم جونیور، الن برستین، جنیفر نتلز و آن داود بازی می کنند. The Exorcist: Believer قرار است در 13 اکتبر 2023 در سینماها اکران شود.

ما عکس‌های زیادی از شیطان در حال کنترل و آزار دادن دختران به دست می‌آوریم، از جمله چیزی که شبیه صلیب‌های وارونه‌ای است که روی پیشانی‌شان حک شده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

فرانچایز Exorcist، مانند موجودات ماوراء طبیعی که فیلم ها درباره آنها هستند، به سختی حذف می شود. ششمین فیلم از این فرنچایز اواخر امسال در راه است و اولین فیلم را در CinemaCon 2023 دیدیم.

در The Exorcist: Believer دو دختر تسخیر می شوند. پس از رها شدن از مدرسه، هرگز به خانه نمی آیند. آنها سرانجام پس از سه روز در جنگل پیدا می شوند و فکر می کنند بیش از سه روز است که رفته اند. ساعت ها. به زودی مشخص می شود که دختران تسخیر شده اند. یکی از آنها در هنگام عشای ربانی، غرق در خون یا آب انگور – تقریباً مشابه – به کلیسا می رود و با صدایی شیطانی فریاد می زند “جسم و خون”.

بخوانید  بازی Stalker 2 در مراحل پایانی توسعه قرار دارد و انتظار می‌رود اوایل سال 2024 منتشر شود
تحریریه مجله بازی یک گیمر