The Elder Scrolls Online: Necrom برای فصل 2023 خود به وحشت کیهانی می رود

لمبرت گفت: “کنترل زیادی وجود دارد، اما برداشتن و درک آن نیز بسیار آسان است.” “این “من این دکمه را فشار می‌دهم و این چیز را می‌گیرم. و در حالی که این اتفاق در حال وقوع است، من توانایی دیگری را فشار می‌دهم و آن را صرف می‌کند و کار جالبی برای من انجام می‌دهد.”

قلمرو Oblivion Apocrypha، خانه هرمئوس مورا، بخش مهمی از فصل Necrom است.
قلمرو Oblivion Apocrypha، خانه هرمئوس مورا، بخش مهمی از فصل Necrom است.

آپوکریفا قلمروی اسرارآمیز پر از کوه های واقعی از کتاب ها و نسخه های خطی باستانی است. او آخرین بار به عنوان بخشی از DLC Dragonborn Skyrim دیده شد، و در حالی که ESO به ظاهر Apocrypha همانطور که در آنجا تاسیس شده است وفادار خواهد ماند، تیم ZeniMax Online نیز شکوفایی های خود را در این پادشاهی قرار خواهد داد.

The Elder Scrolls Online: Necrom فصل بعدی MMORPG ZeniMax Online است و کلاس جدیدی را معرفی می‌کند، مکان‌های بازسازی‌شده‌ای که مطمئناً برای طرفداران Elder Scrolls هیجان‌انگیز خواهد بود، چندین راز باستانی برای کشف و شاخک‌ها. شاخک های بسیار بسیار.

انتشار فصل Necrom در تابستان امسال نقطه اوج نقشه راه Elder Scrolls Online در سال 2023 است، اما خط داستانی یک ساله با عنوان Shadow Over Morrowind از نظر فنی در ماه مارس با به‌روزرسانی Scribes of Fate آغاز می‌شود که دو سیاه‌چال جدید اضافه می‌کند و به عنوان نقش خواهد داشت. پیش درآمدی برای Necrom. فصل به روز رسانی های اضافی در نیمه دوم سال نیز احتمالاً طرفداران را هیجان زده خواهد کرد. در اقدامی غیرمتعارف، تیم از افزودن یک سیاهچال اضافی در اواخر سال خودداری می‌کند، همانطور که در سال‌های گذشته انجام داده‌اند تا به‌روزرسانی کیفیت زندگی را ارائه دهند که بر رفع اشکال تمرکز دارد. , بهبود عملکرد و ارائه برخی از درخواست‌های طولانی ویژگی هایی مانند یک گروه یاب از پیش تعریف شده. بازی همچنان مانند هشت سال گذشته چهار به‌روزرسانی اصلی در سال دریافت می‌کند، اما این بار یکی از این به‌روزرسانی‌ها صرفاً به جلا و کیفیت زندگی اختصاص داده می‌شود. لامبرت گفت که جامعه درخواست کرده است.

بخوانید  یکی از کمیاب ترین پوسته های Overwatch بازگشته است و پول آن صرف امور خیریه می شود

اما این تنها بخشی از گسترش است. دیگری بازیکنان را به قلمرو Apocrypha از Oblivion می برد، خانه هرمئوس مورا، شاهزاده Daedric از دانش که معمولاً به صورت توده ای از شاخک ها و کره چشم پیچ خورده ظاهر می شود. با وجود ظاهر مورا Cthulhu، شاهزاده Daedric نه خوب است و نه شر و بازیکنانی را برای کمک به محافظت از یک راز عمیق و تاریک که اگر توسط افراد اشتباه فاش شود، می تواند تمام واقعیت را آشکار کند، استخدام می کند.

شهر باستانی Necrom و کلاس Arcanist جدید در آخرین فصل Elder Scrolls Online ستاره می شوند
شهر باستانی Necrom و کلاس Arcanist جدید در آخرین فصل Elder Scrolls Online ستاره می شوند

لمبرت گفت: «سال گذشته از نظر پایداری کمی سواری ناهمواری داشتیم. “خیلی از زخم های خودساخته. بنابراین ما می خواهیم بسیاری از این فرآیندها را تثبیت کنیم و بسیاری از آن چیزها را پاکسازی کنیم.”

همانطور که در نسخه اخیر توسعه دهنده Xbox و Bethesda مشخص شد، Necrom در تاریخ 5 ژوئن 2023 بر روی رایانه های شخصی و مک (یا برای کنسول ها، 20 ژوئن) عرضه می شود و بازیکنان را به Morrowind – به ویژه منطقه ساحلی شرقی که به نام Telvanni شناخته می شود، باز می گرداند. شبه جزیره ای که شهر باستانی الف های تاریک را در خود جای داده است که نام فصل از آن گرفته شده است. از آنجایی که Necrom آخرین بار در سال 1994 در The Elder Scrolls: Arena، اولین بازی این مجموعه، دیده شد، بسط جدید به ZeniMax Online این فرصت را می‌دهد تا شهر مردگان را برای مخاطب مدرن به‌روزرسانی و گسترش دهد. همچنین فرصتی برای بازدید مجدد از منطقه مورد علاقه طرفداران Morrowind بود، مکانی که ریچ لمبرت، مدیر خلاق ESO گفت که تیم توسعه با آن چیزی که قبلاً تیم داشتند، علاقه خاصی داشتند.

اما این بدان معنا نیست که محتوای جدیدی برای بازیکنان Elder Scrolls Online وجود ندارد که در اواخر سال جاری منتظر آن باشند. لمبرت که در پایان فصل افشاگری مورد تمسخر قرار گرفت، تایید کرد که تیم در حال کار بر روی یک حالت “سیاه چال بی پایان با یک دوست” برای ESO است. هنگامی که از آنها خواسته شد جزئیات بیشتری داشته باشند یا اینکه آیا این حالت دارای عناصر سرکش است، لامبرت فقط خندید و گفت که بازیکنان باید منتظر باشند تا اطلاعات بیشتری پیدا کنند، اما مطمئناً به نظر می رسد چیزی است که طرفداران می خواهند در ذهن داشته باشند. چشم تا پایان سال. .

بخوانید  جوایز Trials Of Osiris این هفته در Destiny 2 (16 تا 20 ژوئن)

هرمئوس مورا و تمام دانش ممنوعه پنهان شده در آپوکریفا دست به دست هم می دهند که احتمالاً هیجان انگیزترین افزوده جدید گسترش است: Arcanist، کلاس هفتم در بازی و اولین کلاس جدید از زمان اضافه شدن Necromancer در سال 2019. برندینگ Arcanist یک کلاس ریخته گری سازنده-اسپاندر تولید نقطه ترکیبی است که از دانش ممنوعه برای حمایت از متحدان یا آسیب رساندن به دشمنان استفاده می کند. از تبدیل بازوی او به موجی از شاخک ها به منظور آسیب رساندن به دشمنان، تا دوربری در میدان جنگ و استفاده از جادوی رون، توانایی های تهاجمی، دفاعی و پشتیبانی ورزشی Arcanist. لمبرت گفت که هدف این بود که Arcanist به راحتی بلند شود و بازی کند و در عین حال عمق زیادی را فراهم کند. برای بازیکنانی که می‌خواهند حتی عمیق‌تر شیرجه بزنند، سیستم تبدیل مهارت بازی امکان سفارشی‌سازی بیشتر را فراهم می‌کند، با توانایی‌های خاصی که می‌توانند از یک مولد نقطه ترکیبی به یک ولخرجی یا برعکس تبدیل شوند. مهارت‌های خاصی که به‌طور پیش‌فرض با سیستم نقطه ترکیبی تعامل ندارند، حتی می‌توانند برای انجام این کار تغییر شکل دهند.

The Elder Scrolls Online: Necrom در تاریخ 5 ژوئن 2023 برای بازیکنان PC و Mac منتشر خواهد شد و چند هفته بعد در 20 ژوئن برای کسانی که کنسول دارند عرضه خواهد شد. اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  مجموعه‌های Lego Animal Crossing اکنون در دسترس هستند – در اینجا می‌توانید آنها را خریداری کنید

لمبرت گفت: “بدیهی است که ما به عقب بر نمی گردیم و یک به یک آنچه را که در Arena وجود داشت، بازسازی نمی کنیم.” “از آن زمان همه چیز بسیار تغییر کرده است، و وفاداری کلی چیزها اگر اینطور انجام می‌دادیم کار نمی‌کرد. اما ما می‌خواستیم این ماهیت را به تصویر بکشیم. ما بسیاری از اطلاعات را کاوش کردیم، واقعاً به دنبال شهر بودیم. ، تاریخچه آن، چرا اینقدر مهم بود. و سپس بسیاری از توصیف ها را از کتب افسانه ای برداشت و آنها را به گونه ای که باورپذیر و واقع بینانه بود تفسیر کرد، اما به افسانه ها نیز کمک کرد. در یکی از افسانه ها، Necrom ساخته شد. روی استخوان‌های این جانور غول‌پیکری که Vivec کشت. وقتی به سمت شهر قدم می‌زنید، این مناره‌های بلند و سازه‌های تخته‌سنگ را می‌بینید. اگر به آنها نگاه کنید، ممکن است آنها را دنده‌های یک موجود غول پیکر تعبیر کنید. می خواهم به کاوش در … زمانی که ما در حال طراحی شهر و همچنین فضاهای اطراف بودیم، ما واقعاً به این چیزها متمایل شدیم.

به آپوکریفا خوش آمدید

لامبرت گفت: “این بسیار متفاوت از هر کاری است که تا کنون در ESO انجام داده ایم… یکی از مهمترین کارهایی که ما سعی می کنیم انجام دهیم این است که مطمئن شویم سال به سال متفاوت به نظر می رسد.” “این یک هدف بزرگ بود، انتخاب چیزی که کمی بیگانه تر، کمی متفاوت بود. من حال و هوای ترسناک کیهانی را دوست دارم. همه اینها کمی عجیب و غریب است. این چیزی متفاوت و منحصر به فرد در Elder Scrolls است.”

Arcanist را وارد کنید

تحریریه مجله بازی یک گیمر