The Elder Scrolls 6 تنها بازی جدید Elder Scrolls در راه نیستاستودیوی بازیسازی Bethesda بازی موبایل خود را با نام The Elder Scrolls: Castles دوباره معرفی کرد. در آن، بازیکنان وظیفه خواهند داشت تا پادشاهی خود را شبیه به Fallout Shelter بسازند.

این خبر از استودیوی رسمی بازی Bethesda منتشر شده است حساب X/Twitter، جایی که استودیو اعلام کرد که «چند سال» روی آن کار کرده است. توییت توضیح می دهد که در بازی، “شما سلسله خود را می سازید که هر روز در دنیای ما برابر با یک سال در دنیای بازی است.”

کسانی که مایل به پیش ثبت نام برای بازی هستند می توانند کلیک کنند اینجا. کسانی که ثبت نام می کنند “از جمله اولین کسانی هستند که بازی می کنند”. در حال حاضر، The Elder Scrolls: Castles در فیلیپین در دسترس است، اما “در ماه های آینده در کشورهای بیشتری در دسترس خواهد بود.”

اگرچه استودیوی بازی سازی Bethesda در توییت خود عنوان کرد که این اولین بار است که بازی معرفی می شود، اما اینطور نیست. The Elder Scrolls: Castles ماه ها پیش فاش شد. این استودیو اواخر سال گذشته بازی را رها کرد. علاوه بر آن، یوتیوبر سکایمن یک کلیپ بیست دقیقه ای از آنها در حال بازی آپلود کرد.

بخوانید  ساخت یک فیلم اکشن بر اساس انیمیشن موآنا از دیزنی و دواین جانسون

خبر یک بازی موبایل جدید با آنچه Bethesda در گذشته انجام داده است، مطابقت دارد. در سال 2019، این استودیو چندین استودیو بازی موبایل را خریداری کرد تا به آن کمک کند تا تلاش های خود را در این زمینه گسترش دهد. برای اخبار بیشتر Xbox، داستان ما را بررسی کنید که مورد انتظارترین بازی‌های سال 2024 و بعد از آن را برجسته می‌کند.