The Division 2 را در Steam دریافت کنید


نسخه PC بازی The Division 2 که سال ها در انحصار فروشگاه Epic Games و Ubisoft Connect بود، برای کاربران Steam در دسترس قرار گرفت.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که بازی Ubisoft Massive’s Tom Clancy’s The Division 2 پس از سال ها به صورت انحصاری از فروشگاه Epic Games و Ubisoft Connect به صورت انحصاری منتشر شده است و اکنون می توانید آن را در Steam تجربه کنید. نسخه استاندارد Warlords of New York Edition و Warlords of New York Ultimate Edition بازی The Division 2 تا 26 ژانویه با 70 درصد تخفیف در فروشگاه دیجیتال ولوو به فروش می رسد.

در بازی The Division 2، ماموران ویژه بخش Strategic Homeland با دشمن مبارزه می کنند. در این بازی بازیکنان با سرزمین های نیازمند منابع و کمک در دفاع و چندین جناح مختلف از دشمنان روبرو خواهند شد. بسته الحاقی Division 2 Warlords of New York همچنین بازیکنان را به منهتن بازمی‌گرداند تا با Aaron Keener، یک عامل شرور که ویروس را برای اجرای نقشه‌هایش دزدیده بود، مبارزه کنند.

The Division 2 در میانه دهمین فصل خود قرار دارد که به بازیکنان یک هدف جدید Manhunt، Season Pass، گزینه های دشواری جدید برای ماموریت هایی مانند Tidal Basin و Manning National Zoo، تجهیزات، پوسته ها، اهداف، لیگ ها و رویدادهای جهانی را ارائه می دهد. . قبل از خرید The Division 2، بازیکنان می توانند به نسخه آزمایشی بازی در Ubisoft Connect دسترسی داشته باشند که می تواند به صورت رایگان تجربه شود.