The Devil In Me بهترین راهنمای پایانی – چگونه همه را نجات دهیمآخرین قسمت از مجموعه Dark Pictures، The Devil in Me، اکنون منتشر شده است و بازیکنان را برای چهارمین بار در سال‌های اخیر معرفی می‌کند. در The Devil Inside Me، فهمیدن اینکه چگونه همه را نجات دهید، یک عمل متعادل کننده ظریف بین تصمیمات عاقلانه در چند ثانیه است. این آسان نیست، و هیچ راهی برای بازنویسی یک خطای مرگبار به جز راه اندازی مجدد بازی وجود ندارد، بنابراین اگر واقعا مشتاق دیدن نسخه اسلشر تاریخ هستید که در آن هیچ کس بریده نمی شود – یا شاید فقط دستاورد یا تروفی مربوطه را می خواهید – در اینجا نحوه رسیدن به بهترین پایان در The Devil Inside Me و اطمینان از زنده ماندن همه، حتی سگ کانی، آمده است.

چگونه همه شخصیت های فیلم The Devil in Me را نجات دهیم

اگر تا به حال The Dark Pictures یا بازی‌های مشابه را بازی کرده باشید، اکنون می‌دانید که برخی تصمیم‌ها مهم‌تر از سایرین هستند. در حالی که برخی توهم مرگ احتمالی را می دهند، برخی دیگر واقعاً می توانند ضربات مهلکی به شخصیت های قابل بازی شما وارد کنند. بنابراین، این راهنما بر روی آن لحظات بزرگ ارتباطی که در آن موضوع مرگ و زندگی است تمرکز خواهد کرد.

در حال پخش: شیطان در من و روانشناسی انتخاب | بازی ذهن

به طور طبیعی، این راهنما حاوی اسپویلرهای زیادی است، اما حدس می زنم قبل از اینکه به اینجا برسید این را می دانستید. مراحل زیر به ترتیبی که در بازی شما ظاهر می‌شوند فهرست شده‌اند، و من مکان/نام فصل و شخصیت قابل بازی را برای هر لحظه کلیدی فهرست می‌کنم. 12 صحنه اصلی وجود دارد که سرنوشت هر پنج نفر را تعیین می کند، اما برخی از صحنه ها شامل چندین سناریو پاس یا شکست هستند، بنابراین با دقت دنبال کنید.

خاموشی – ارین

اولین شانس مردن شخصی زمانی است که ارین در اتاق تاریک تنها باشد و قاتل به او دستگاه تنفسی پیشنهاد دهد. استنشاق را بردارید و به قاتل حمله نکنید زنده ماندن.

موسسه خاکستر نقره ای – ارین

در بال موسسه عجیب و غریب مجموعه، دوباره در نقش ارین، از اسپری خود استفاده نکنید و سپس، در کمد پنهان شوید وقتی به شما فرصت داده می شود

احتراق – چارلی

اولین شانس چارلی برای مردن زمانی است که در یک زباله سوز محبوس می شود. تو باید رنده را روی زمین باز کنید و زیر آن بخزید. دو بار تلاش لازم است، پس تسلیم نشوید و معطل نکنید. همچنین به نظر می رسد که او مرده است زیرا بازی متصدی را برای داستان سرایی بیشتر قطع می کند، اما او زنده خواهد ماند – نگران نباشید.

نفس نفس – جیمی

در مواجهه با کشتن کیت یا ارین، کیت را انتخاب کن. دلیل آن این است که کیت در واقع زنده می ماند در حالی که ارین زنده نمی ماند. باز هم، به روند اعتماد کنید!

دفع زباله – چارلی

به عنوان چارلی، این صحنه بیشتر در مورد QTE است تا تصمیم گیری سنتی. مطمئن شوید که شما هر QTE را کامل کنید به خوبی مینی بازی تنفسو اگر این کار را درست انجام دهید، چارلی زندگی می کند تا یک روز دیگر سیگار بکشد.

سوئیت کارگردان – کیت و جیمی

در اینجا، شما در یک زمان در نقش کیت و جیمی بازی خواهید کرد و در واقع چند راه برای زنده ماندن آن وجود دارد. ساده ترین راه این است که به جای پنهان شدن فرار کنید وقتی از شما خواسته شد، انتخاب کنید دیوار متحرک را ببندید بلافاصله بسته شد، و شما را مجبور می کند که یک QTE را بلافاصله بعد از آن پاس کنید.

وقتی دو شخصیت در اتاق شیشه ای هستند که در آن شخص محکوم به له شدن است، اطمینان حاصل کنید که دیوار حرکت می کند تا هرکسی که پیچ گوشتی دارد خرد شود. در بازی‌ام، من این کار را با داوطلب شدن جیمی برای مرگ یک قهرمان انجام دادم و از برگرداندن دیوار به سمت کیت امتناع کردم. مانند چارلی در زباله سوز، بازی به پایان می رسد و باعث می شود فکر کنید او مرده است، اما زمانی که برگردید متوجه خواهید شد که جیمی به طرز شگفت انگیزی از پیچ گوشتی برای ضربه زدن و شکستن دیوار شیشه ای استفاده کرده است.

چیس کیت

زمانی که باید برای نجات خود یا جیمی که توسط قاتل گرفتار شده بود فرار کنند، نجات او را انتخاب کنید.

هزارتو-کیت

به محض اینکه با قاتل داغ روی پاشنه خود وارد انبار شدید، انتخاب کنید درها را سد کنیدسپس اجرا را انتخاب کنید به جای بالا رفتن

کلیف – چارلی

در یک منطقه منزجر کننده کشتارگاه مجبور خواهید بود مینی بازی تنفس را کامل کنید دوباره مثل چارلی وقتی بعداً این کار را انجام دادیم متعادل کردن مینی بازی بلافاصله بعد از اینکه مارک این کار را انجام داد، مطمئن شوید که موفق می شوید.

مزرعه – جیمی

اگرچه نمی‌توانی سگ را بازی کنی، کانی، این جایی است که آنها را نجات می‌دهی. وقتی زمان پنهان شدن در خانه بزرگ سفید فرا می رسد، پاسخ مضطرب را انتخاب کنید. کیت پشت یک کاناپه پنهان می شود و باعث می شود کانی زندگی کند. نسخه دیگری از این صحنه وجود دارد که در آن کانی زندگی می کند، اما نه جیمی، پس این یکی را انتخاب کنید!

فانوس دریایی – مارک

مثل مارک، خواهش های ارین برای بستن چارلی را نادیده بگیرید. او به اشتباه معتقد است که او در قتل شرکت دارد زیرا قاتل سناریویی را تنظیم کرده است که در آن او او را باور می کند. اما این درست نیست و بستن چارلی فقط او را می کشد.

دریاچه – ارین

مثل ارین بگو علامت بزنید تا تفنگ را بگیرید وقتی پلیس، اوه، “بزدل”. این کار نمی کند، اما او نوعی اسپری را به عنوان جایزه تسلیت می گیرد. این بعداً در قایق فرار بسیار مهم خواهد بود. در این سکانس آخر با قاتل زنده بمانید و طلوع خورشید را در The Devil in Me ببینید.

دنبال بازی های ترسناک Supermassive هستید؟ شما همچنین می توانید با راهنمای ما همه افراد را در The Quarry نجات دهید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.