The Boys Creator درباره این صحنه گرافیکی احمق بحث می کند

قسمت اول پخش فصل 4 Boys شامل یک صحنه تکان دهنده و گرافیکی است که شامل یک مرد احمق می شود، و خالق سریال، اریک کریپکی، اکنون کمی بیشتر در مورد آن صحنه و نحوه وقوع آن روشن کرده است. این داستان حاوی اسپویل برای پسران است.

در این صحنه، بیلی بوچر (کارل اربن) متنی را برای ویکتوریا نیومن (کلودیا دومیت) می فرستد که به عقیده او اطلاعاتی درباره هیو (جک کواید) از بوچر خواسته بود. اما وقتی ویکتوریا روی لینک کلیک می‌کند، در عوض احمق مردی را می‌بیند، زیرا بوچر فقط به او خیانت می‌کرد. به گفته کریپکه، اکنون می دانیم که واکنش دومیت در این صحنه یک شوک واقعی بود.

او در شبکه های اجتماعی گفت که دومیت برای اولین بار در حین فیلمبرداری این صحنه، احمق را دید. کریپکه درباره واکنش خود به این تصویر تکان دهنده گفت: «همه واقعی هستند.

کریپکه ادامه داد که احمق مورد بحث مال اوربن نیست. در عوض، کریپکی گفت که حدود 20 نفر عکس‌های خود را برای بررسی ارسال کردند و او شخصاً انتخاب کرد که کدام یک در قسمت ظاهر شود. کریپکه گفت: بله، هالیوود یک کارخانه رویایی پر زرق و برق است.

کریپکی قبلاً به هالیوود ریپورتر گفته بود که هر قسمت از فصل 4 پسران حداقل یک لحظه “موزهای لعنتی” را شامل می شود و سکانس احمق مطمئناً مطابق با آن است. فقط سه قسمت اول سریال در حال حاضر منتشر شده است، اما کریپکه گفت یک سکانس در قسمت 6 وجود دارد که “هر بار که آن را تماشا می کنم باعث می شود دهانم را با دستانم بپوشانم.”

بخوانید  Bella Ramsey: Season 2 The Last of Us بهتر از فصل اول خواهد بود

کریپکی اعتراف کرد که قسمت فصل 3 “Herogasm” شاید تکان دهنده ترین سکانس سریال از نظر وسعت و مقیاس باشد، اما فصل 4 نیز در مورد لحظات دیوانه کننده، کالاها را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر، گالری GameSpot را در زیر ببینید که برخی از شدیدترین و ناراحت‌کننده‌ترین لحظات The Boys را در فصل 3 به نمایش می‌گذارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انتظارات از فصل جدید، بررسی GameSpot’s The Boys Season 4 را بررسی کنید. قسمت‌های جدید پنجشنبه‌ها ساعت 12:00 به وقت PT/3:00 بامداد ET پخش می‌شود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر