The Boys نگاهی عمیق تر به Supes فصل جدید 4 به اشتراک می گذارد

در پایان فصل 3 پسران، The Seven هیچ زنی در تیم نداشت. Starlight استعفا داد و ملکه Maeve مرگ او را جعل کرد. آخرین زنی که به هفت ملحق شد، Stormfront بود، و زمانی که تاریخ نازی او فاش شد، این یک فاجعه روابط عمومی بود. اما در فصل 4 پسران، دو “قهرمان” زن جدید به هفت می‌پیوندند: خواهر سیج و آتش‌فشان. اکنون، Prime Video بهترین نگاه را به جدیدترین سوپرهای این مجموعه به اشتراک گذاشته است.

سوزان هیوارد نقش خواهر سیج را بازی می‌کند و والوری کری نقش Firecracker را بازی می‌کند. هر دو شخصیت برای سریال خلق شده‌اند، بنابراین هیچ همتای در کمیک اصلی توسط گارث انیس و هنرمند داریک رابرتسون ندارند. Firecracker از سال گذشته یک اپراتور قابل بازی در Call Of Duty: Modern Warfare III بوده است، اما ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد قدرت های او نداریم. او یکی از نادرهایی است که تفنگ دستی حمل می کند.

ما کمی بیشتر در مورد خواهر سیج می دانیم. قدرت او او را به باهوش ترین زن جهان تبدیل می کند. او همچنین عضو سابق Teenage Kix بود، گروهی از سوپ‌های جوان که تحت مالکیت و اداره Vought International نیز بودند. در اصل، این نسخه پسران از تیتان های نوجوان است. مشخص نیست که آیا خواهر سیج یا Firecracker با شخصیت ناپایدار هوملندر موافق هستند یا خیر. اما با توجه به وابستگی آنها به هفت، آنها هیچ دوستی با بوچر و تیمش ندارند.

فصل 4 پسران با سه قسمت در 13 ژوئن در پرایم ویدیو پخش خواهد شد. پس از آن هر هفته قسمت های جدید دنبال می شود.

بخوانید  SteamWorld Build – کجا می توان قطعات موشک باستانی را برای Astrodome پیدا کرد

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر