The Acolyte’s Leslye Headland و Dave Filoni درباره داستان سرایی جنگ ستارگان بحث می کنند

هفته آینده، The Acolyte طرفداران جنگ ستارگان را به دورانی خواهد برد که قبلا در لایو اکشن کشف نشده بود. Acolyte در نزدیکی پایان High Republic اتفاق می‌افتد، تقریباً 100 سال قبل از The Phantom Menace. اما اگرچه جدول زمانی متفاوت است، برخی از ثابت‌های جنگ ستارگان باقی می‌مانند. در ویدئویی که به تازگی منتشر شده است، لزلی هدلند، خالق The Acolyte و دیو فیلونی، مدیر خلاقیت لوکاس فیلم، در مورد برخی از شباهت‌ها بین داستان سری جدید و آنچه در داستان‌های جنگ ستارگان قبلی دیده‌ایم، صحبت کردند.

هدلند در این ویدیو گفت: «چیزی که من به آن علاقه مند بودم سیث بود. پویایی استاد-شاگرد. اگر شاگرد هوس قدرت استاد را داشته باشد، در این صورت باید شاگرد خود را برای سرنگونی استاد استخدام کند.

فیلونی اشاره کرد که بسیاری از شروران جنگ ستارگان، از جمله دارث ویدر، خود را شرور نمی دانند. این موضوعی است که در The Acolyte نیز تکرار خواهد شد.

هدلند توضیح داد: «شخصیت‌های The Acolyte باید خود را متقاعد کنند که کار درستی انجام می‌دهند.

علاوه بر این، فیلونی داستانی در مورد کار بر روی Star Wars: The Clone Wars با جورج لوکاس به اشتراک گذاشت، جایی که دومی توضیح داد که چرا آهسوکا تانو نمی تواند و نباید در طول جنگ از او سبقت بگیرد. این همچنین یادداشتی است که هدلند زمانی که جدی جوان با دشمنان خود روبرو می شود به The Acolyte منتقل کرد.

The Sidekick در تاریخ 4 ژوئن (4 ژوئن) در دو قسمت از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

منبع

بخوانید  ارائه رکورد هفتگی مخاطبان سریال چهارشنبه
تحریریه مجله بازی یک گیمر