Test Drive Unlimited: پیش‌سفارش Solar Crown از قبل با قیمت کاهش‌یافته است

بازی مسابقه‌ای چندنفره جهان باز جدید Nacon، Test Drive Unlimited: Solar Crown، برای PS5، Xbox Series X|S و PC در راه اندازی شد. 12 سپتامبر. این بازی نشان دهنده بازگشت طولانی مدت سری Test Drive است که از سال 2012 در وقفه بوده است. Solar Crown اولین ورودی در سری منتشر شده توسط Nacon خواهد بود، زیرا این فرنچایز از زمان شروع آن چندین بار دست به دست شده است. در سال 1987. Test Drive Unlimited: Solar Crown به بازیکنان این امکان را می دهد که نقشه باز گسترده ای را پشت فرمان ماشین های لوکس دنیای واقعی کشف کنند و در مسابقات آنلاین با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازند.

اگرچه هنوز چند ماه دیگر به عرضه آن باقی مانده است، اما طرفداران بازی های مسابقه ای می توانند Test Drive Unlimited: Solar Crown را هم اکنون بر روی رایانه شخصی یا کنسول پیش خرید کنند. با این کار، آیتم‌های جایزه برای شما به ارمغان می‌آورد و حتی می‌تواند دسترسی زودهنگام به بازی را تا یک هفته قبل از راه‌اندازی باز کند. بازیکنان رایانه شخصی همچنین می توانند در پیش خرید Test Drive Unlimited: Solar Crown خود صرفه جویی کنند وقتی بازی را از Fanatical خریداری می کنند. بیایید به تمام مکان‌هایی که می‌توانید Test Drive Unlimited را پیش‌سفارش کنید، بپردازیم: Solar Crown، پاداش‌های پیش‌سفارش، و همه تخفیف‌های اولیه موجود.

Test Drive نامحدود: جایزه پیش‌سفارش Solar Crown

پیش‌سفارش تست درایو نامحدود: نسخه‌های استاندارد Solar Crown، نقره‌ای یا طلایی، خودروی درون‌بازی فورد GT 2006 را بلافاصله در زمان عرضه باز می‌کند. اگر نسخه‌های نقره‌ای را خریداری کنید، دسترسی زودهنگام به Open Beta آینده دریافت خواهید کرد و می‌توانید نسخه نهایی را تا 48 ساعت قبل از عرضه، از 10 سپتامبر، پخش کنید. پیش‌سفارش‌های Gold Edition به شما امکان دسترسی به نسخه محدود VIP بتای را می‌دهد و به شما امکان می‌دهد تا بازی نهایی را تا ۷ روز زودتر از ۵ سپتامبر انجام دهید.

نحوه صرفه جویی در Test Drive Unlimited: Solar Crown PC پیش خرید می کند

Test Drive Unlimited: Solar Crown در حال حاضر برای خرید روی رایانه شخصی ارزان‌تر از کنسول‌ها است، اما بازیکنان رایانه شخصی می‌توانند با پیش‌سفارش بازی از Fanatical، 20 درصد بیشتر صرفه‌جویی کنند. با خرید از Fanatical، پاداش‌های پیش‌سفارش مشابه نسخه‌های دیگر، به‌علاوه یک کد تبلیغاتی با تخفیف 5 درصدی به شما داده می‌شود که می‌توانید در سفارش‌های Fanatical آینده از آن استفاده کنید.

پیشنهاد پیش‌سفارش نامحدود Fanatical: Solar Crown’s Test Drive تا زمان عرضه بازی در 12 سپتامبر در دسترس خواهد بود. تمام نسخه‌های Solar Crown که از Fanatical خریداری شده‌اند، در هنگام راه‌اندازی به‌عنوان کلیدهای رسمی Steam عرضه می‌شوند.

بخوانید  مجموعه جدید Yu-Gi-Oh TCG به تازگی راه اندازی شده است که به Dark Souls و Elden Ring اشاره دارد

افشا: هر دو GameSpot و Fanatical متعلق به Fandom هستند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر