Tencent سهامدار اصلی Techland Studio خواهد شد

Tencent قصد دارد با خرید سهام بیشتر Techland به بزرگترین سهامدار Dying Light تبدیل شود.

طبق آخرین اخبار، شرکت چینی Tencent اولین سهامدار استودیو Techland خالق سری Dying Light خواهد شد. با این معامله، Tencent اکثریت سهام Techland را به دست خواهد آورد، اما توسعه دهنده لهستانی آزادی خلاقیت کامل را برای پروژه های آینده و مالکیت کامل IP های خود حفظ خواهد کرد. علاوه بر این، پاول مارچوکا، مدیرعامل Techland، تایید کرده است که در سمت خود باقی خواهد ماند. زیرا هر دو شرکت معتقدند که این استودیو در مسیر درستی حرکت می کند.

مارچوکا در ادامه بیانیه خود در مورد پیشرفت تیم Techland در سه دهه گذشته و چگونگی پیشرفت پروژه اکشن نقش آفرینی آینده صحبت کرد. به گفته مدیرعامل، Techland آرزو دارد سری Dying Light را به بهترین تجربه زامبی محور برای گیمرها در همه جا تبدیل کند. رئیس تکلند افزود:

“برای رسیدن به این هدف، بهترین و جسورانه ترین رویاها تنها در مشارکت با دوستان همفکر و شرکای قوی قابل تحقق است. این افراد باید همان دیدگاه و اشتیاق تیم ما را داشته باشند و دانش، تجربه و توانایی های خود را در رویای ما سهیم کنند. همکاری با Tencent به ما این امکان را می دهد که به سرعت به سمت اجرای چشم اندازهای خود در صنعت بازی حرکت کنیم.”

بازی جدید اکشن نقش آفرینی استودیو Techland هنوز تاریخ انتشار یا پلتفرم مورد نظر ندارد. این استودیو در کنار توسعه پروژه آینده خود، مشغول پشتیبانی از بازی Dying Light 2 Stay Human با انتشار محتوای اضافی است.

بخوانید  Forspoken Star از بررسی‌های «سخت‌آمیز» ناراحت نمی‌شود

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.