Tchia چقدر طول می کشد؟ – GameSpot

ثبت نام کنید یا وارد شوید

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: Tchia – سفر ما قسمت 2

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

یک بخش متوسط ​​از Tchia باید تقریباً مصرف شود 10-12 ساعت، که شامل خواندن داستان اصلی و کاوش گاه به گاه اشیاء اضافی است. با تکمیل ماجراجویی اصلی، بسیاری از چیزهایی که Tchia را به تجربه‌ای جذاب تبدیل می‌کند، نادیده می‌گیرد، با این حال، زیرا این بازی جهان باز بسیار طراحی شده است تا در عمق مورد بررسی قرار گیرد و برای کلکسیون‌ها و چالش‌های مختلف آن استخراج شود.

اگر به دنبال تکمیل 100٪ در Tchia هستید – که همچنین تمام تروفی ها و دستاوردها را برای شما به ارمغان می آورد – می توانید انتظار داشته باشید که جایی بین هزینه کنید. 3-8 بعد از ظهر این شامل مواردی مانند یافتن بیش از صد مورد کلکسیونی در جهان باز و تکمیل همه چالش‌های روی هم چیدن سنگ‌ها، مسابقه‌ها و گالری‌های تیراندازی است. این ممکن است گاهی اوقات به دلیل محدودیت نقاط سفر سریع بازی کمی خسته کننده به نظر برسد، اما فضای آرامش بخش و حلقه بازی آرامش بخش به جبران آن کمک می کند.

بخوانید  آواتار 2 "به راحتی" پول در می آورد، بنابراین جیمز کامرون با دنباله ها جلو می رود

تیچیا با کاوش در جزایر خیالی با الهام از گروه جزایر واقعی کالدونیای جدید، بازیکنان را به عنوان شخصیت اصلی بازی می کند و ساعت ها کاوش آرام و مکانیک های گیم پلی خلاقانه را ارائه می دهد. در حالی که کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، لزوماً مجبور نیستید به همه آنها متعهد شوید، بنابراین زمان شما در دنیای Tchia بسته به مدت زمانی که سپری می کنید بسیار متفاوت خواهد بود. خواستن سرمایه گذاری. اگر می‌خواهید قبل از غواصی انتظار چه چیزی را داشته باشید، ما به شما ایده می‌دهیم که چقدر زمان با Tchia سپری می‌کنید.

بخوانید  تریلر ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت

Tchia چقدر طول می کشد؟

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.