TapSwap چیست، چه زمانی لیست می شود و چگونه سکه های بیشتری جمع آوری کنیم؟

رویکرد ساده TapSwap برای استخراج ارزهای دیجیتال و وعده پاداش واقعی، جامعه بزرگ و فعالی از کاربران را به خود جذب کرده است. در واقع می توان این پروژه را یکی از اصلی ترین رقبای بازی Hamster Combat دانست که می توان آن را در صرافی ارزهای رمزپایه فهرست کرد. خرید و فروش TapSwap ممکن تلقی می شود.

Tap Swap یکی از بازی های موفق ساخته شده در تلگرام است که شباهت زیادی به همستر کامبت و نت کوین دارد. این بازی مانند رقبای خود از ویژگی های اجتماعی و تعاملی تلگرام برای ایجاد یک تجربه جذاب و رقابتی استفاده می کند.

روی Swap کلیک کنید

در حالی که در بازی Hamster Combat، بازیکنان وظیفه مدیریت یک صرافی مجازی ارز دیجیتال را دارند، TapSwap به کاربران اجازه می دهد تا با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش گوشی هوشمند خود و انجام برخی چالش ها، سکه های بیشتری کسب کنند.

روی تاریخ صدور کد مبادله کلیک کنید

انتشار توکن Tap Swap (TAPS) به 1 ژوئیه 2024 (11 ژوئیه 1403) به تعویق افتاده است. این تاخیر به دلیل کشف ربات هایی بود که به طور غیرمنصفانه سکه های بیشتری به دست می آوردند و روند توزیع توکن را مختل می کردند. این تاخیر به تیم ارزهای دیجیتال TapSwap اجازه می‌دهد تا ربات‌ها را شناسایی و مسدود کنند و در نتیجه توکن‌های TAPS توزیع عادلانه‌ای می‌شود. تاریخ انتشار در ابتدا برای 30 می 2024 (17 ژوئن 1403) تعیین شده بود، اما برای رسیدگی به این مشکلات و ارائه یک محیط انتشار عادلانه تر به تعویق افتاده است.

لازم به ذکر است که TapSwap airdrop بر روی بلاک چین TON انجام می شود و بنابراین برای دریافت توکن های پاداش خود به کیف پولی سازگار با این شبکه مانند کیف پول Ton Keeper نیاز خواهید داشت.

اگر توسعه‌دهندگان TapSwap به وعده‌های خود عمل کنند، احتمالاً می‌توانید پس از راه‌اندازی پروژه، توکن‌ها را به صرافی ارزهای دیجیتال، فارکس یا کیف پول ارزهای دیجیتال ایرانی منتقل کنید. اگر هنوز کیف پول ندارید، پیشنهاد می کنیم از مقاله ما در مورد بهترین کیف پول ارزهای دیجیتال دیدن کنید.

ویژگی های کلیدی TapSwap

TapSwap دارای ویژگی های جذابی است که آن را محبوب می کند:

برای کسب مدل کلیک کنید

با کلیک بر روی نماد Tap Swap می توانید سکه کسب کنید. هر ضربه موجودی ارز شما را افزایش می دهد که بازی را آسان و جذاب می کند.

روی Swap کلیک کنید

در بازی TapSwap می توانید با انجام برخی کارها و شرکت در فعالیت های مختلف از جمله دعوت از دوستان برای عضویت در بازی، عضویت در کانال تلگرام و … سکه های بیشتری کسب کنید.

برای حفظ انگیزه بازیکنان، پروژه ارز دیجیتال TapSwap پاداش هایی را برای انجام وظایف خاص ارائه می دهد. با انجام کارهای مورد نیاز می توانید سکه های بیشتری کسب کنید. این جوایز مشارکت منظم را تشویق می کند و به افزایش تعداد سکه ها کمک می کند.

سیستم ارجاع

TapSwap از سیستم قدرتمند شناسایی دوستان استفاده می کند و هر چه تعداد افراد بیشتری از طریق لینک عضویت شما وارد این ربات تلگرام شوند، سکه های بیشتری به دست خواهید آورد. معرفی هر کاربر جدید نه تنها مقدار سکه ها را افزایش می دهد، بلکه امتیاز شما را سریعتر افزایش می دهد و به عبارت دیگر عنصر رقابت را به بازی اضافه می کند.

کسب درآمد به صورت آفلاین

TapSwap فعال کردن ربات در بازی را با پرداخت مقداری سکه جمع آوری شده برای کسب سکه حتی زمانی که آفلاین هستید ممکن کرده است.

آموزش بازی TapSwap

با دنبال کردن مراحل نسبتاً ساده بازی و صرف زمان کمی در روز، می توانید در بازی TapSwap خود بهره وری بیشتری داشته باشید و تعداد سکه های خود را افزایش دهید.

وارد ربات تلگرام TapSwap شوید و سپس در ربات ثبت نام کنید. برای این کار باید Start را انتخاب کنید.

در صفحه اصلی بازی (بخش Tap)، روی نماد Tap Swap Coin ضربه بزنید تا زمانی که سکه های مخزن انرژی شما خالی شود. در این بازی هر یک ساعت مخزن انرژی شما پر می شود و البته می توانید با پرداخت سکه های درون بازی سرعت و حجم پر شدن را افزایش دهید.

همچنین از طریق صفحه آمار می توانید آمار کلی بازی از جمله تعداد کاربران، تعداد بازدید، تعداد کاربران متصل به اینترنت و … را مشاهده کنید.

روی صفحه تعویض آمار بازی کلیک کنید
روی Swap home page ضربه بزنید

در ابتدای بازی با هر ضربه بر روی آیکون Tap Swap یک سکه به دست خواهید آورد که قابل ارتقا نیز می باشد و با پرداخت سکه می توانید تعداد سکه های دریافتی را با هر ضربه افزایش دهید.

مبانی بازی TapSwap

راه اصلی برای به دست آوردن سکه های تعویض کلیک، ضربه زدن روی صفحه است. هر ضربه موجودی سکه های شما را افزایش می دهد. قبل از اینکه استراحت کنید، می توانید در هر سری تا تعداد مشخصی سکه (بر اساس ظرفیت مخزن انرژی درون بازی خود) کسب کنید. برای مثال، ممکن است بتوانید قبل از شروع دوره انتظار، با یک کلیک 500 سکه دریافت کنید.

دارایی ها را در TapSwap ارتقا دهید

از سکه های به دست آمده در Tap Swap برای ارتقاء دارایی های مختلف درون بازی استفاده کنید. ارتقاء می تواند مقدار سکه های شما را افزایش دهد و ویژگی های جدید را باز کند. ارتقای کلیک کننده شما می تواند تعداد سکه های کسب شده در هر کلیک را افزایش دهد و به شما این امکان را می دهد که با صرف زمان و انرژی کمتر، سکه های بیشتری کسب کنید.

مانند مبارزه با همستر، می توانید در ماموریت ها و ماموریت های Tap Swap روزانه شرکت کنید تا جوایز بیشتری دریافت کنید. این وظایف به سه دسته تقسیم می شوند: وظایف مرجع، گشت زنی و وظایف ویژه و شامل مواردی مانند ضربه زدن به تعداد معینی برای کارهای پیچیده تر مانند تعاملات اجتماعی است.

در بخش خصوصی، وظایف خاصی مانند عضویت در یک برنامه یا پلتفرم خاص وجود دارد. در قسمت Leagues زمانی که تعداد شوت هایی که در بازی زده اید به سطوح مشخصی برسد جایزه دریافت خواهید کرد. در قسمت Reference Tasks با وارد کردن افراد بیشتر، میزان پاداش دریافتی افزایش می یابد.

برای تعویض ماموریت های بازی ضربه بزنید
برای تعویض ماموریت های بازی ضربه بزنید

استفاده از تقویت کننده ها (تقویت کننده ها)

Boost ها می توانند به میزان قابل توجهی میزان سکه هایی را که به دست می آورید و بهره وری کلی شما را در TapSwap افزایش دهند. از تقویت کننده ها به صورت استراتژیک برای به دست آوردن حداکثر سکه استفاده کنید. این بازی شامل دو نوع تقویت روزانه است. تعداد سکه ها را در هر ضربه برای مدت محدود (چند ثانیه) افزایش دهید و به سرعت مخزن انرژی را پر کنید. می توانید هر روز چندین بار از هر یک از این تقویت کننده ها استفاده کنید.

روی toggle game booster ضربه بزنید
روی toggle game booster ضربه بزنید

با انتخاب گزینه Taping Guru با هر بار چند ثانیه ضربه زدن چندین برابر حالت اصلی سکه ها را جمع آوری می کنید و این حالت با نماد رعد و برق بنفش در پشت سکه در صفحه اصلی بازی نمایش داده می شود. با گزینه پر مخزن می توانید بدون انتظار باک برق را پر کنید.

گزینه‌های دیگر در بخش Boost عبارتند از: چند ضربه برای افزایش تعداد سکه‌های دریافتی در هر ضربه، محدودیت‌های قدرت برای افزایش اندازه مخزن برق، سرعت شارژ مجدد برای افزایش سرعت پر شدن مخزن برق، و روی Bot برای فعال‌سازی ضربه بزنید. ربات برای کسب سکه در حالت آفلاین.

بر روی Activate Swap bot کلیک کنید

با پرداخت 200000 سکه در بازی Tap Swap می توانید ربات آن را فعال کنید. با این حال، حتی اگر آفلاین باشید، ربات درون بازی برای شما سکه کسب می کند. البته باید حداقل هر 12 ساعت یک بار از بازی بازدید کنید زیرا ربات در این مدت فقط بدون اتصال به اینترنت کار می کند و اگر بعد از 12 ساعت بازی را باز نکنید، روند جمع آوری سکه متوقف می شود. ربات بازی در پایین صفحه بوست قرار دارد.

بخوانید  اعلام تاریخ پخش اپیزودهای پایانی فصل ۱۱ سریال The Walking Dead
روی Swap Robot کلیک کنید

در واقع هر بار که وارد تاگل تپ می شوید، تایمر ربات داخلی بازی از همان لحظه شروع می شود.

با یک ترفند ساده، نحوه استخراج بیشتر از TapSwap را بیاموزید

علاوه بر مواردی مانند ضربه زدن، انجام کارهای روزانه و استفاده از بوسترها و ربات ها، ترفندهای دیگری نیز برای افزایش سکه در Tap Swap وجود دارد. البته این روش رسمی نیست و با کاوش در بازی شناسایی شد.

TapSwap وظایف خاصی را به بازیکنان هر کشور محول کرده است، بنابراین با تغییر زبان پیام رسان تلگرام به زبان های دیگر مانند روسی، احتمالاً وظایف بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای تغییر زبان تلگرام در تنظیمات این پیام رسان وارد قسمت زبان شوید و زبان های مختلف را انتخاب کنید و سپس ربات سوئیچ کلیک را باز کنید.

سوالات متداول در مورد زومیت

 • Telegram Tap Swap یکی از بازی های مشابه NatCoin است که به کاربر این امکان را می دهد تا با ضربه زدن روی صفحه گوشی خود و انجام چند کار ساده، ارزهای مجازی کسب کند و با درج توکن در صرافی ها، امکان تبدیل آن ها به پول نقد را نوید می دهد.

 • Tap Swap چه زمانی در بورس ها عرضه می شود؟

  بر اساس گزارش ها، TapSwap قصد دارد توکن خود را در تاریخ 11 جولای 1403 عرضه کند و در صورت وقوع، امکان خرید و فروش سکه های درون بازی وجود خواهد داشت.

 • آیا TapSwap به پول نقد تبدیل می شود؟

  برای تبدیل سکه های Tap Swap به پول نقد، ابتدا باید این پروژه در صرافی های ارزهای رمزنگاری شده لیست شود و پس از airdrop که بر اساس سکه های کسب شده در بازی خواهد بود، می توان توکن ها را فروخت و به پول تبدیل کرد. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که TapSwap قطعاً در صرافی ها لیست شود.

 • چگونه در TapSwap سکه های بیشتری کسب کنیم؟

  با انجام کارهایی مانند پیوستن به صفحات اجتماعی TapSwap یا معرفی دوستان خود می توانید سکه های بیشتری کسب کنید.

 • آیا TapSwap ربات دارد؟

  بله، TapSwap یک ربات داخلی دارد که با پرداخت 200000 سکه در بازی فعال می شود تا حتی در حالت آفلاین نیز سکه به دست آورید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر