Tamagotchi Uni دوران کودکی شما را با Wi-Fi دوباره ابداع می کند


Bandai Namco یکی از بزرگترین مدهای دهه 1990 و اوایل دهه 2000 را با Tamagotchi Uni بازسازی کرد. جا کلید الکترونیکی جدید برای اکنون در آمازون پیش خرید کنید 60 دلار قبل از انتشار در 15 جولای.

مانند اسباب‌بازی‌های اصلی جاکلیدی، Tamagotchi Uni حاوی یک هیولای دیجیتالی کوچک است که شما آن را پرورش می‌دهید، به‌عنوان یک تخم‌مرغ شروع می‌شود و با «تغذیه» و مراقبت از آن به آرامی به یک تاماگوچی بالغ تبدیل می‌شود. حتی دارای همان شکل تخم مرغ، صفحه نمایش کوچک و طراحی سه دکمه مانند اسباب بازی های اصلی است.

شرحی ارائه نشده است

با این حال، Tamagotchi Uni جدید از اتصال آنلاین و Wi-Fi پشتیبانی می کند و با دیگر بازیکنان Tamagotchi از طریق “Tamaverse” ارتباط برقرار می کند. این سرویس آنلاین به عنوان «متاورس برای تاماگوچی» توصیف می‌شود، اما به نظر می‌رسد که به سادگی راهی برای بازی‌های کوچک آنلاین و جمع‌آوری آیتم‌های ویژه‌ای است که فقط از طریق Tamaverse در دسترس است و نه یک اتاق چت مجازی. اگرچه نمی‌توانید پیام ارسال کنید یا مستقیماً با سایر کاربران Tamaverse تعامل داشته باشید، Tamagotchi Uni همچنان شامل کنترل‌های والدین برای محدود کردن عملکرد آنلاین است. به علاوه، تاماگوچی شما حتی می تواند ازدواج کند.

Tamagotchi Uni به اندازه‌ای کوچک است که می‌توانید آن را در جیب یا حلقه کلید خود حمل کنید، یا با استفاده از لوازم جانبی بند مچی آن را به عنوان ساعت استفاده کنید. همچنین دارای یک باتری قابل شارژ است و به همراه کابل شارژ USB-C ارائه می شود.

Tamagotchi Uni در انواع بنفش یا صورتی موجود است. اگر ظاهر ساده تری را ترجیح می دهید، می توانید خرید کنید سیاه یا مچ بندهای سفید هر کدام 10 دلار موضوع طناب های تاماگوچی ساده هر کدام با قیمت 10 دلار نیز قابل سفارش هستند.

بخوانید  تریلر جدید Ant-Man And The Wasp Quantumania قسمتی تاریک از Kang را نشان می دهد، اولین نگاه به MODOK

خط Bandai’s Tamagotchi در چند سال گذشته با نسخه‌های جدید اسباب‌بازی‌های کلاسیک با موضوع فرنچایزهای سرگرمی محبوب رشد چشمگیری داشته است. در آمازون می توانید دریافت کنید Pac-Man Tamagotchi برای 10.50 دلار (به جای 20 دلار). مدل های دیگر عبارتند از گروگوی ماندالوریا، پارک ژوراسیکو داستان اسباب بازی. همچنین می توانید وارد شوید Bandai’s Digivice Virtual Pet برای 9 دلار (به جای 20 دلار).

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.