Tactics Ogre: Reborn به قیمتی فوق العاده کاهش یافت

Tactics Ogre: Reborn یکی از بهترین بازی های استراتژیک در حافظه اخیر است. اما اگر انتظار یک تخفیف بزرگ را داشتید، امروز روز شانس شماست…Tactics Ogre: Reborn در آمازون فقط به 30 دلار کاهش یافته است، که یکی از پایین ترین قیمت هایی است که از زمان عرضه دیده ایم. این پیشنهاد برای نسخه های نینتندو سوییچ، PS5 و PS4 بازی در دسترس است.

بررسی Tactics Ogre: Reborn ما امتیاز 8/10 را به بازی داد و روایت و گیم پلی استراتژیک آن را تحسین کرد.

هنگامی که درگیر نبردهای تاکتیکی مبتنی بر شبکه هستید، داستانی حماسی وجود دارد که باید کشف کنید – و اگر از طرفداران تاکتیک‌های فاینال فانتزی هستید، در Tactics Ogre: Reborn چیزهای زیادی خواهید یافت. داستان دارای مسیرهای منشعب است و دویدن در حومه شهر برای اکثر بازیکنان حدود 50 ساعت طول می کشد.

Tactics Ogre: Reborn بازسازی بازی PSP 2010 Tactics Ogre: Let Us Cling Together است که خود بازسازی بازی تاکتیکی Super Famicom 1995 است. طراحی کلی بازی برای مدرن کردن آن برای مخاطبان جدید.

هایدی کمپس، منتقد، می‌نویسد: «مبارزه‌های تاکتیکی شدید تاکتیک‌های اوگر، شخصیت‌سازی عمیق و داستان سرایی عالی، آن را برای طرفداران بازی‌های RPG استراتژیک یک بازی ضروری می‌سازد. این فوق العاده است که این بازی در حال حاضر بسیار بیشتر در دسترس است، و بیشتر به روز رسانی ها و ارتقاء ها این بسته را حتی بهتر می کنند. اگرچه ممکن است یک بازسازی کامل نباشد، اما خوب است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  مرجع کارت گرافیک چینی MTT S80; یک رقیب ضعیف برای RTX 3060