Sword and Fairy: Together Forever در جولای 2023 برای Xbox Game Pass عرضه می شود

کاربران Xbox Game Pass می‌توانند انتظار تجربه Sword and Fairy: Together Forever را در جولای امسال داشته باشند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، مطلع شدیم که کری چن، رئیس منطقه Xbox Greater China، در جریان رویداد Taipei Game Show 2023 اعلام کرد که بازی اکشن نقش آفرینی Sword and Fairy: Together Forever تابستان امسال روی Xbox Game Pass عرضه خواهد شد. . بازی Sword and Fairy 7 که توسط شرکت پکن Softstar Technology توسعه یافته است، در تاریخ 15 جولای به Xbox Game Pass اضافه خواهد شد.

بازی Sword and Fairy: Together Forever در نوامبر 2022 برای کاربران ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد که Xbox Series S، Xbox One و PC گنجانده شده است و آخرین نسخه از این سری بازی های نقش آفرینی چینی اکشن 27 ساله در نظر گرفته شده است. Sword and Fairy 7 اسطوره‌های باستانی را با سبک هنر سنتی شرقی ترکیب می‌کند و داستانی هیجان‌انگیز در مورد قبایل انسانی، الهه‌ها و شیاطین به طرفداران ارائه می‌دهد.

Sword and Fairy: Together Forever شما را تحت کنترل گروهی از شخصیت های به یاد ماندنی قرار می دهد که هر کدام دارای اخلاق، انگیزه ها، مهارت ها، نقاط قوت و ضعف منحصر به فردی هستند. آنها تنها با همکاری یکدیگر می توانند آینده را شکل دهند. آنها را از طریق این ماجراجویی راهنمایی کنید که به عنوان نقطه شروعی برای تازه واردان برای تجربه بازی های این سری و در عین حال ادای احترام به میراث سری است.

بخوانید  رئیس اچ‌بی‌او فصل دوم «خارجی» سریال «House Of The Dragon» را مسخره می‌کند