Summer Games Done Quick 2023 با جمع آوری 2.2 میلیون دلار به پایان می رسد

رویداد اسپیدران تابستانی به صورت حضوری در هیلتون مینیاپولیس از 28 می تا 4 ژوئن برگزار شد و در طول این رویداد، دویدن های سریع پشت سر هم برنامه ریزی شده بودند. Summer Games Done Quick نیز به صورت زنده در Twitch پخش شد و همه مسابقات برای تماشای مجدد در دسترس هستند بازی ها انجام شد سریع یوتیوب.

یکی از قابل توجه ترین مسابقات هفته بود بوبزیاBreath of the Wild در حالی که چشم‌بند بود، که حتی سریع‌تر از حد انتظار در مجموع یک ساعت و 33 دقیقه کامل شد. این مسابقه مهارت‌های فنی فوق‌العاده سوارکار را به همراه تجزیه و تحلیل تخصصی عمیق تکنیک‌های ارائه‌شده نشان داد. مسابقه BOTW با چشم بسته به عنوان یک رویداد جایزه برنامه ریزی شده بود، به این معنی که این مسابقه تنها در صورتی اتفاق می افتد که طرفداران به آستانه اهدای خاصی برسند – در این مورد، 2 میلیون دلار.

رویداد بعدی Games Done Quick، نمایشگاه زنان Flame Fatales در ماه اوت است.

از زمان اولین رویداد Games Done Quick در سال 2010، این سازمان بیش از 46.2 میلیون دلار برای خیریه ها از جمله پزشکان بدون مرز، بنیاد پیشگیری از سرطان، سازمان تحقیقات اوتیسم، CARE و صندوق مالالا جمع آوری کرده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Summer Games Done Quick 2023 رویداد هفتگی 24 ساعته خود را در روز یکشنبه با جمع آوری 2.2 میلیون دلار برای شریک خیریه خود به پایان رساند. پزشکان بدون مرز. برخی از نکات برجسته این رویداد شامل مسابقه Breath of the Wild با چشم بسته، مسابقات روز راه اندازی برای Street Fighter 6 و آموزش سرعت دویدن Bastion بود.

بخوانید  امکان عرضه کارت گرافیک RTX 4070 از فروردین ماه آینده